Modušās Bauskas strūklakas; jaunas strūklakas pagaidām nebūs 1

Pilsētas balsi ar ūdens čalošanu kopš aprīļa beigām papildinājušas Bauskas strūklakas. Pēc ziemas perioda strūklakas ieslēgtas labiekārtotajā atpūtas vietā Ziedoņu ielā un Korfa dārzā un savu daili izrādīs, spirgtuma rasu sniegs līdz pat rudenim.

SIA «Vides serviss» tehniskais direktors Raimonds Bitins apliecināja, ka mehānismi pārbaudīti un problēmas netika konstatētas. Profilaktiska apkope strūklaku dzinēju mehānismiem plānota ap Jāņiem, un to veiks SIA «Alvita strūklakas» speciālisti. Pagājušajā gadā Bauskas pašvaldība vēstīja, ka Bauskā jauna strūklaka iecerēta Rātslaukumā, kas būšot «sausā» tipa, kas pacelsies no bruģakmeņiem. Otru fontānu pilsētā solījis ierīkot Kurzemes uzņēmējs Argods Lūsiņš, kura īpašumā ir zemesgabals, kur atrodas tirdzniecības centrs «Rimi Bauska», kā arī degvielas uzpildes stacija un teritorija, kur savulaik pletās dīķis.

Šogad vietvara attiecībā uz jaunu objektu parādīšanos pilsētvidē nav tik optimistiska. Bauskas novada Būvvaldes vadītāja Dace Putna norādīja, ka iecere izbūvēt strūklaku A. Lūsiņa privātīpašumā netiks īstenota, jo nav panākta pretimnākšana no zemes īpašnieka. Arī Rātslaukumā, visticamāk, ūdens šļakatas karstajā laikā neveldzēs. «Rātslaukuma otras puses pārbūves projektā ir paredzētas dažādas interesantas labiekārtojuma izbūves un elementi, taču diemžēl strūklakas ierīkošana Rātslaukumā nav paredzēta,» skaidro D. Putna.Pievieno komentāru

Komentāri 1

kur tad

Solītā strūklaka aizbērtā dīķa vietā pretī Rimi? tad jau nevajadzēja nemaz bērt dīķi ciet? Dīķis būtu smuks akcents pilsētas sejā arī bez strūklakas!

pirms mēneša, 2021.05.10 19:11

Vietējās ziņas