Motociklists Iecavas novadā krīt un gūst traumas

Iecavas novadā, ceļa Iecava–Baldone–Daugmale 11. kilometrā, 20. jūnijā vīrietis vadīja motociklu «Honda XL 600», krita un guva traumas. Pēc negadījuma vīrietis no notikuma vietas devās uz ārstniecības iestādi. Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Savukārt Iecavā, Rīgas ielā, 19. jūnijā vīrietis stūrēja automašīnu «Toyota Avensis» un iebrauca stāvēšanai novietotā automobilī «Audi Coupe». Policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 20. jūnijā saņemta informācija par 27gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti astoņi administratīvo pārkāpumu lēmumi. Reģistrēts viens ceļu satiksmes negadījums, kurā cietusi viena persona.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 20. jūnijā saņemta informācija par 137 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemts 81 administratīvo pārkāpumu lēmums, tai skaitā 27 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Par motorollera vadīšanu alkohola reibumā sākts viens kriminālprocess, par automašīnas – administratīvā pārkāpuma process. Reģistrēti 12 ceļu satiksmes negadījumi, divos ir cietušas divas personas. Reģistrēta viena zādzība no mājokļa.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas