Motociklists, krītot apļveida krustojumā Bauskā, gūst traumas 1

Bauskā, Īslīces un Elejas ielas apļveida krustojumā, 7. jūnijā motocikla vadītājs saslīdēja uz ceļa esošās eļļas peļķes un nokrītot guva traumas. Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes
vecākā speciāliste.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 7. jūnijā saņemta informācija par 16 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti deviņi administratīvo pārkāpumu lēmumi. Reģistrēti pieci ceļu satiksmes negadījumi, vienā ir cietusi viena persona.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 7. jūnijā saņemta informācija par 141 gadījumu, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 74 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā 46 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu un viens par agresīvu braukšanu. Fiksēti 16 ceļu satiksmes negadījumi, divos ir cietušas divas personas. Reģistrēta viena zādzība no mājokļa un divas velosipēda zādzības.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

tā tik turpināt

Juhhū, gribat teikt, ka šovakar no tā dranduļeta apkārtējiem būs miers un klusums?! Apsveicami, jo nebūsim naivi, visi to dzird, visiem krīt uz nerviem, bet kārtību nezin kāpēc ieviest nevar. Viens drinkšķinas un pārējiem jāpiecieš un tas nav godīgi.

pirms 14 dienām, 2021.06.08 16:52

Vietējās ziņas