Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Motociklistu klubu saietā motori piedārdina Bausku

Kārtējais starptautiskais motociklistu klubu saiets notika Bauskā 5. jūlijā. Pasākumu organizēja Baltijas motociklistu klubs «Free Hawks» sadarbībā ar «Bucefalu», piedaloties citiem klubiem no Latvijas un kaimiņvalstīm.

Lielāko skatītāju skaitu pulcēja brauciens cauri pilsētai. «Bucefala» pārstāvis Valdis Vilks vērtēja, ka dalībnieku kopskaitā varēja būt vairāk nekā trīs simti.

Motociklisti vispirms pulcējās laukumā pie «Rimi» lielveikala. Tā bija iespēja baušķeniekiem tuvplānā apskatīt dzelzs rumakus, izpētīt tos no malas un iztaujāt braucējus. Turpat tika baudīta uz līdzi vadājama katla pašu vārīta soļanka.

Motociklu rindā bija baušķenieka Arņa Venta «Suzuki Intruder» markas mocis. Braucamrīkam ir 800 kubikcentimetru motors. A. Vents atzīst, ka tas nav nekas īpašs – daudzi moči lepojas ar 1500, 2000 un lielāka tilpuma motoru.

A. Venta motociklam veikti daži uzlabojumi, lai braucamrīks izskatītos interesantāk, piemēram, uzlikti speciāli lukturīši. «Motociklu jau pārdod bez īpaša papildu aprīkojuma. Tad nu katrs pēc tam kaut ko pievieno, lai labāk izskatās. Šādos saietos redzi, ko katrs paveicis,» skaidro baušķenieks.

Pēcpusdienā motori piedārdināja Bausku, jo motociklisti kopējā braucienā devās pa vairākām Bauskas ielām – sāka no «Rimi», tad pa apli uz Zaļo ielu un atpakaļ pa Kalna ielu, un tad uz pilskalna estrādes pusi. Te notika aktīvākie pasākumi – dažāda veida sacensības un atrakcijas, kā arī balle. Liela daļa dalībnieku pilskalna estrādē atpūtās vēl svētdien, nebūt nedomājot doties prom no agra rīta.

Motociklisti atzīst, ka tas ir interesants dzīvesveids. Arnis no kluba «Oppozitors» brauc ar 1700 kubikcentimetru «Kawasaki Vulcan». Lielais motors uzreiz nenozīmē, ka motociklam daudz zirgspēku. «Galvenais ir liels griezes moments. Tas nozīmē, ka nemainās dinamika – vai tu brauc pats, vai kopā ar līdzbraucēju, vai uzkrāvis telti, ēdamo un visu citu, kas ceļojumā nepieciešams,» raksturo tā paša kluba pārstāvis Kārlis. Jaudīgie motocikli esot ļoti ērti ceļošanai – sēdekļi pielāgoti tā, lai braucēji mazāk nogurtu, jaudīgie un uzticamie motori nelūst un ilgi kalpo.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas