Motoru sportā dažādi panākumi

Taurkalnietis Ralfs Edgars Ozoliņš 11. un 12. jūlijā startēs Eiropas čempionātā motokrosā EMX85 klasē. Tikmēr sacensībās atgriezies ir Elvijs Mucenieks. Tiesa – izskatās, uz īsu brīdi.

Ralfs Edgars Ozoliņš no Valles pagasta Taurkalnes 27. un 28. jūnijā piedalījās Eiropas čempionāta motokrosā EMX85 klasē Ziemeļaustrumeiropas atlases grupas trešā posma sacīkstēs, kas notika Vecumnieku novada Stelpes pagasta sporta un atpūtas parkā «Pīlādžu mototrase». Sacensībās izcīnīta piektā vieta un trīs posmu kopvērtējumā desmitā pozīcija savā grupā, kas varētu būt pietiekami, lai sportists varētu piedalīties fināla sacīkstēs Ķegumā.

Jaunā motokrosista tēvs Ainārs Ozoliņš pastāstīja, ka R. E. Ozoliņš piedalās arī Lietuvas čempionātā. Tiesa, tur konkurence mazāka, bet balvas esot labākas nekā Latvijas sacīkstēs. Ir cerības piedalīties arī pasaules čempionātā MX85 klasē, bet tas tomēr būs atkarīgs no finansiālās puses.

Tikmēr devītajā pasaules čempionāta posmā blakusvāģiem, kas notika Genkas pilsētā Beļģijā 28. jūnijā, kantētājs no Bauskas novada Gailīšu pagasta Mūsas ciema E. Mucenieks piedalījās sacīkstēs beļģa Kristofa Santermana ekipāžas sastāvā. Beļģijas braucējam šis bija sezonas labākais rezultāts – 14. vieta, bet E. Mucenieks nebija apmierināts.

«Rezultāts ir tāds, kāds ir. Tēmēju stipri augstāk. Sadarbībā neesmu ieinteresēts un diez vai šogad vēl braukšu kopā – braucu šo posmu pieklājības un draudzības dēļ,» atzīst E. Mucenieks. Viņš stāsta, ka piedāvājumu piedalīties sacīkstēs ir gana, bet neesot vēlme cīnīties par vietām otrajā desmitniekā. Tāpēc pašlaik centīgi trenējas, lai uzturētu fizisko formu, un tad jau redzēšot – dzīve rādīšot tālākos plānus.

Beļģijas posmā uzvarēja nīderlandietis Daniels Vilemsens ar kantētāju Robiju Baksu. Vadību kopvērtējumā saglabā Etjēns Bakss un Kaspars Stupelis, no viņiem nedaudz atpaliek francūži Valentīns Žiro un Nikolā Musē. Vēl vairāk atpalikuši Jans Hendrikss un Bens van den Bogārts, kuriem nedaudz pietuvojusies D. Vilemsena ekipāža.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas