Mūsas krastā iebraukt aizliegts 4

Sākoties peldsezonai, aktuāls kļūst jautājums par transporta līdzekļu piekļūšanu pie upes. Kā novēroja «Bauskas Dzīve», siltajās dienās ne viena vien automašīna tiek novietota pašā Mūsas krastā. Baušķeniece Ilze bija sašutusi par šoferu rīcību un vaicāja, vai tiešām kāds atpūtnieks zālē ir jāsabrauc, lai attiecīgās instances rīkotos un nepieļautu transporta kustību šajā zonā.Bauskas Domes kārtībnieks Aldonis Buls skaidroja, ka arī šogad Mūsas krasts no Krasta ielas līdz upes gultnei tiek uzskatīts par dabas parku. Tas sākas pie Bauskas pilskalna. Jebkāda veida mehāniskiem transporta līdzekļiem šajā joslā iebraukt ir stingri aizliegts, uzsver kārtībnieks. Esot izvietotas arī visas zīmes, kas uz to norāda. Kādu brīdi brauktuves remonta dēļ tās tika noņemtas. Noteikumu pārkāpējiem tiks sastādīts protokols. Ja iedzīvotāji pamana, ka kāds brauc pa dabas parku, var ziņot kārtībniekam Aldonim Bulam. Viņš gan uzsvēra, ka pārkāpēju skaits sācis samazināties.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

depresija

Teikts taču no Krasta līdz upes gultnei, pārējā daļa nav Mūsas krasts?:D Un mēģināts braukt ar džipiem pat uz Ķirbaksalu, kā to taisās ķert, ja policija tālāk par Relax stāvvietu nebrauc?:) citi gan mauc gar pašiem pils mūriem, šodien pat viens mazais buss ar visiem bērniem, pie pašiem pils mūriem no kraujas varēja novelties un vieglās mašīnas vadītāja (blondīne) vēl uzbļauj, ka gājēji ar bērniem traucē viņai satiksmi:D

pirms 13 gadiem, 2008.06.04 20:34

Katru dienu ar bērniem ejam peldēties Mūsā, iepretīm Pionieru ielai. Un katru dienu upes krastā ir pa kādai automašīnai. Bula kungs varētu gan tur biežāk pieskatīt !

pirms 13 gadiem, 2008.06.04 20:26

Papriks

Neticu ka šāda bravūrīga izrunāšanās var mainīt lietu kārtību.

pirms 13 gadiem, 2008.06.04 10:45

Hmm

TIEK UZSKATĪTS par dabas parka teritoriju vai arī TĀ IR dabas parka teritorija?
Kā īsti ir? var jau kāds uzskatīt par dabas parka teritoriju, piem. buls, kāds var tā neuzskatīt

pirms 13 gadiem, 2008.06.04 10:05

Vietējās ziņas