Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mūsas tilta rekonstrukcija Bauskā izmaksās 2,8 miljonus latu 6

Sarunu procedūras rezultātā pēc apstrīdētā konkursa sūdzību izvērtēšanas Bauskas novada pašvaldības iepirkumā par 2.kārtas darbiem Mūsas tilta rekonstrukcijai Bauskā uzvarējusi SIA "Tilts" ar 2 800 000 latu līgumcenu.Kā liecina Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) paziņojums, līgumcenā nav iekļauts pievienotās vērtības nodoklis (PVN), bet SIA "Tilts" no Rīgas rezultātā uzvarējusi četru pretendentu konkursā. Ieilgušā iepirkuma noslēgumā partnera izraudzīšanai piemērota sarunu procedūra, nepublicējot paziņojumu par līgumu, jo iepriekš izsludinātajam atklātam konkursam tika iesniegti iepirkuma procedūras dokumentos noteiktajām prasībām neatbilstoši piedāvājumi, un piedalīties sarunu procedūrā tika uzaicināti visi pretendenti, kuri iepriekš izsludinātajā konkursā netika izslēgti un atbilda pasūtītāja izvirzītajām kvalifikācijas prasībām, liecina IUB informācija. Mūsas tilta rekonstrukcijas 2.kārta ir daļa no pirms gada apstiprinātā un Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzfinansētā projekta "Tranzītielas sakārtošana Bauskā". Projekta gaitā Bauskā tiks veikta Uzvaras ielas posma no Brīvības bulvāra līdz Elejas ielai rekonstrukcija, ieskaitot Mūsas tiltu. Kā liecina projekta un iepirkuma informācija, būvdarbi jāveic saskaņā ar SIA "Projekts 3" izstrādāto tehnisko projektu. Sākotnējais tehniskais projekts tilta rekonstrukcijai tika izstrādāts "Latvijas Valsts ceļiem" 2005.gadā, bet 2009.gadā tas nodots Bauskas novada domei. 2011.gadā tika īstenota tilta pār Mūsu rekonstrukcijas 1.kārta, kad izbūvēts aplis. 1.kārtas gaitā tika rekonstruēts Elejas, Ziedoņu un Īslīces ielas krustojums, kas atrodas Bauskas pilsētas dienvidrietumu daļā, un tika veikta Mūsas tilta kreisā krasta pieejas būvniecība. 1.kārtas darbi tika veikti ERAF projekta "Satiksmes drošības uzlabošana Bauskā" ietvaros. Projekta kopējās izmaksas bija 483 159 lati, tai skaitā ERAF finansējums - 405 854 lati, aģentūra LETA uzzināja Bauskas novada pašvaldībā. Būvniecības 2.kārtā paredzēts veikt paša Mūsas tilta rekonstrukciju, saglabājot esošās konstrukcijas - balstus, kuriem jāveic to pastiprināšana. 2.kārtas darbu projekta "Tranzītielas sakārtošana Bauskā" kopējās attiecināmās izmaksas ir 3 292 069 lati, tai skaitā ERAF līdzfinansējums - 2 366 998 lati, Valsts budžeta dotācija 74 072 latu apmērā, pašvaldības līdzfinansējums 851 000 latu apmērā, bet 185 116 lati ir neattiecināmās izmaksas, kuras uzņemas pašvaldība, liecina projekta informācija..

Pievieno komentāru

Komentāri 6

super

,,ŠIS BŪS PĒDĒJAIS DEPUTĀTA MANDĀTS KOLUŽAM!" l

pirms 7 gadiem, 2013.04.12 20:29

robis

nu bet tilts tak arī kautkāda katastrofa..

un tik tiešām, kad tad sāks?

pirms 7 gadiem, 2013.04.11 19:46

Zvaigzne

No visiem "zelta" tilta aplūkot gribētājiem un Rundāles pils apmeklēt gribošajiem pa 1 Ls iekasēt un tilts būs atmaksājies! :)

pirms 7 gadiem, 2013.04.11 12:02

to ?

A tu ko gribēji. Pār pāris tūkstošiem tiltu ar visu infrastruktūru uzbliezt, vai kā?

pirms 7 gadiem, 2013.04.11 11:04

?.

Bauska ta bus dargaka celtne,vajabzetu kartigi izgaismot nakti un pielikt plaksniti ar cenu,lai turisti var apbrinot so dargumu

pirms 7 gadiem, 2013.04.11 10:48

Vietējās ziņas