Mūsas tilta un Uzvaras ielas rekonstrukciju uzsāks nākamgad 4

Bauskas pilsētas Dome pagājušajā nedēļā vienbalsīgi pieņēma lēmumu iesniegt valsts investīciju programmas atbalsta saņemšanai Uzvaras ielas kā tranzīta ielas un Mūsas tilta rekonstrukcijas projektus.Pašvaldības attīstības un plānošanas nodaļas vadītāja Daina Nikolājeva paskaidroja, ka ielas un tilta rekonstrukcijai ir izstrādāti tehniskie projekti. Pagājušās nedēļas Domes sēdē tika nosauktas arī provizoriskās projektu izmaksas. Tilta rekonstrukcijas tāmes vērtība varētu sasniegt sešus miljonus latu, bet ielas rekonstrukcijas - 1,3 miljonus latu. Pašvaldība projektos gatava piedalīties ar 25% līdzfinansējumu un, visticamāk, šim mērķim ņems kredītus. Abus projektus plānots sākt realizēt no 2009.gada līdz 2010.gadam.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Labais

Lai iesniegtu kaut ko atbalstam - nepieciešams tehniskais projekts, kuru tad līdz šim izstrādāja. Tavuprāt kur tad lai tos ciparus rauj - vai no gaisa?

pirms 12 gadiem, 2008.10.21 08:40

ceriiba

Tikai tagad iesniegts Valsts investīciju projekts?

Un kādas, tad mīlīši ir prognozes par valsts atbalstu šie projektiem? Jūs tiešām domājat, ka tie šajos bada laikos tiks atbalstīti?

pirms 12 gadiem, 2008.10.20 21:44

Vietējās ziņas