Mūsējie – labākie šaušanas sacīkstēs 2

Grobiņas novada šautuvē «Lāčkoki» 27. un 28. jūnijā Latvijas čempionātā stenda šaušanā mūsu novadu pārstāvji izcīnīja medaļas.  Ar pārliecinošu sniegumu apaļajā stendā kārtējo reizi par Latvijas čempionu kļuva Dainis Upelnieks no Iecavas. Atlases sacīkstēs viņš bija labākais, gūstot 111 punktus. Otrais palika baušķenieks Emīls Starodubcevs ar 104 punktiem. Pusfinālā iekļuva arī Egils Āboliņš no kluba «Bauskas zemgaļi», kuram par medaļām cīnīties neizdevās. 

Pusfinālā viss sagriezās kājām gaisā. Kuldīdznieks Valdis Kalējs, kurš priekšsacīkstēs palika piektajā vietā, pusfinālā uzrādīja otru labāko rezultātu, no cīņas par zelta medaļām izslēdzot E. Starodubcevu. Finālā gan pārliecinoši labāks bija D. Upelnieks, sašaujot 15 no 16 mērķiem. E. Starodubcevs cīņā par trešo vietu tomēr pārspēja titulēto un pieredzējušo jēkabpilieti Kasparu Avenu.

Čempionāta laikā notika arī sacensības junioriem un sievietēm, kas startēja apvienotā grupā. Pirmo vietu junioru grupā ieguva E. Starodubcevs, otro vietu izcīnīja iecavniece Diāna Upelniece.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

vērotājs

cik saprotu,tad E.S. kā juniors pieaugušo konkurencē izcīnīja bronzu- RESPEKT! Puisim ir iekšas,tā turpināt.

pirms 5 gadiem, 2015.07.02 09:56

olis

panaakumus puisiem arii turpmaakajaas ciinjaas, neatlaidiiba un meerkjtieciiba vainagojas panaakumiem.

pirms 5 gadiem, 2015.07.02 12:12

Vietējās ziņas