Mūsējiem basketbolā neveicas 2

Rīgā aizvadītajā nedēļā notika «Pafbet» Igaunijas un Latvijas basketbola līgu izslēgšanas spēļu turnīrs, kurā piedalījās pa trim spēcīgākajām komandām no abu valstu čempionātiem. Diemžēl Linarda Jaunzema «Pärnu Sadam» sacensības nebija veiksmīgas.

Starp pirmajām trim komandām neizdevās iekļūt iecavnieka Dāvja Geka vienībai BK «Liepāja», kas ar 12 uzvarām palika ceturtajā vietā. Trešie ar 14 uzvarām – bijušā baušķenieka Nikolaja Mazura trenētais BK «Ogre». Komandai atliek gatavoties Latvijas čempionāta ceturtdaļfināla sacensībām, kur pret liepājniekiem 13. aprīlī spēles sāks «Valmiera Glass VIA» vienība.

Savukārt L. Jaunzema «Pärnu Sadam» sezonu pabeidza kā pārliecinoša otrās vietas ieguvēja Igaunijas basketbola čempionātā. Tomēr sezonas noslēgumu aptumšoja noslēgums – četri zaudējumi pēc kārtas. Sēriju neizdevās lauzt arī «Pafbet» Igaunijas un Latvijas basketbola līgas izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā – zaudējums BK «Ogre» ar 68:77. L. Jaunzems bija otrs rezultatīvākais komandā ar 13 punktiem, izcīnot arī septiņas atlēcošās bumbas zem groziem.

Savukārt N. Mazura vienība BK «Ogre» izcīnīja trešo vietu «Pafbet» līgā, bet par čempioniem kļuva Igaunijas «Kalev/Cramo» komanda, kas ar 86:75 uzvarēja «VEF Rīga».

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Niks

«Pafbet» Igaunijas un Latvijas basketbola līgā par čempioniem kļuva Igaunijas «Kalev/Cramo» (galvenais treneris Roberts Štelmahers), kas ar 86:75 uzvarēja «VEF Rīga» - 2.vieta un BK «Ogre» - 3.vieta.
Roberts Štelmahers no 2019. gada 1. augusta līdz 2021. gada februārim bija Latvijas vīriešu basketbola izlases galvenais treneris. Agrāk ternējis arī Latvijas klubu BK Ventspils, kļūstot par LBL čempionu.

pirms 30 dienām, 2021.04.16 16:54

Vietējās ziņas