Mūspusē aizvadīti divi «Prāta spēļu» posmi

Šogad visā Latvijā turpinās «Prāta spēļu» Latvijas kausa izcīņa, veltīta Latvijas simtgadei. Arī mūsu novados jau ir aizvadīti divi posmi – Bauskā un Vecumnieku novada Kurmenē.

Bauskā, kultūras centra telpās, sacensības notika pavisam nesen – 18. aprīlī. Piedalījās 17 vienības, kuru skaitā bija daudz arī mūsu novada pārstāvju. Jāatzīst, ka šoreiz viņi arī bija paši veiksmīgākie, sadalot pirmās trīs vietas.

Pirmajā vietā šoreiz vienība «Bammm» ar Gailīšu pagasta pārstāvjiem, kas nopelnīja 285 punktus. Otrajā vietā mājinieki – Bauskas kultūras centra komanda «Kalnieši» – viņiem 280 punktu. Trešo un ceturto vietu dalīja divas vienības ar 250 punktiem, bet papildu punktu izdevās izcīnīt Bauskas Centrālās bibliotēkas pieredzējušajai komandai «Bibliotēkas ASMEJA». «Centīgie» palika ceturtajā vietā.

Savukārt viena no pirmajām tūres spēlēm 9. martā notika Vecumnieku novada Kurmenē. Pirmo vietu tur izcīnīja «Ar birzītēm nejoko», kas nopelnīja 310 punktu. Otrajā vietā vietējā komanda ar garu nosaukumu, kuru pārstāvēja pārsvarā jaunieši «Vidusskolas atmiņas ar realitātes pieskaņu», – viņiem 305 punkti. Trešie «Sajūtu mednieki» ar 295 punktiem. Piedalījās desmit komandas, kuru skaitā bija arī «Bibliotēkas ASMEJA», kas Kurmenē gan palika ceturtajā vietā.

Kausa izcīņā jau aizvadītas 17 spēles, bet daudz sacensību vēl priekšā. Atliek sekot organizatoru mājaslapas prataspeles.lv informācijai un izvēlēties posmus, kur vēlas piedalīties.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas