Mūspusē degusi kūla un mežs

Aizvadītajās diennaktīs Zemgales ugunsdzēsēji-glābēji dzēsa 16 kūlas un četrus meža ugunsgrēkus. 26. aprīlī plkst. 19.12 Vecumnieku un Iecavas ugunsdzēsēji-glābēji Vecumnieku novada Vecumnieku pagastā dzēsa kūlas ugunsgrēku trīs hektāru platībā, darbi tika pabeigti plkst. 20.56. Tajos iesaistījās divas autocisternas un pieci ugunsdzēsēji-glābēji, 27. aprīlī plkst. 18.16 trīs Vecumnieku posteņa ugunsdzēsēji-glābēji Iecavas novadā dzēsa kūlas ugunsgrēku trīs hektāru platībā, plkst. 21.39 darbi tika pabeigti.

27. aprīlī plkst. 1.30 Iecavas novada Dzelzāmurā dega šķeldas kaudze 125 m2 un mežs hektāra platībā. Plkst. 4.30 divi ugunsdzēsēji-glābēji un trīs cilvēki no Valsts meža dienesta bija pieveikuši liesmas, portālu informē Viktorija Gribuste, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore.
Aizvadītajās trijās diennaktīs, laika posmā no 26. aprīļa plkst. 6.30 līdz 29. aprīļa plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Zemgales reģiona brigāde saņēma 39 izsaukumus, 30 uz ugunsgrēku dzēšanu, trīs uz glābšanas darbiem, un vēl seši izsaukumi bija maldinājums.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas