Mūspusē pārbaudītie lielveikali ir droši 5

Lielveikali Bauskā un Iecavā ir droši, portālu informēja Būvniecības valsts kontroles birojā (BVKB).

Kontroles departamenta direktors Māris Demme atklāja, ka līdz šī gada 13. novembrim mūsu novados biroja darbinieki pārbaudīja četras ēkas. Tas ir lielveikals «Maxima» Iecavā, kā arī trīs tirgotavu komplekss Bauskā, Pionieru ielā. Tie ir lielveikali «Rimi», «Maxima» un «Mājai un dārzam». «Biroja būvinspektoru atzinumi vēstī, šīs ēkas ir drošas,» ziņo M. Demme.

Speciālists piebilst, ka biroja aktuālajā darba plānā vēl iekļauti uzdevumi veikt pārbaudi gandrīz simts objektos bijušajā Bauskas rajonā. To vidū ir vairākas izglītības iestādes, piemēram, Iecavas novada Zālītes speciālā internātpamatskola, Uzvaras vidusskola, Bauskas novada Pamūšas speciālā internātpamatskola, Bauskas 2. vidusskola u. c. Plānā paredzēta arī Bauskas pils, Bauskas evaņģēliski luteriskās baznīcas, Bauskas Rātsnama un vēl citu ēku pārbaude.

Aktuālo informāciju par biroja kontrolēto ēku stāvokli var uzzināt interaktīvajā kartē, kas atrodama interneta vietnē bvkb.gov.lv.
ņo M. Demme.
 

Pievieno komentāru

Komentāri 5

augusts

Kā var būt droši, ja 54 cilvēki mira un nevarot sagaidīt tiesu, nomiruši vēl 3.
Rīt paliks tieši 2 gadi kopš traģēdijas un joprojām neviens nav sodīts. Tai pašā laikā visas lielākās iesaistītās firmas ir atvērušas jaunas, uz kurām pārcelti visi īpašumi un nauda. Un visas kā viena turpina strādāt.

pirms 5 gadiem, 2015.11.20 08:30

nu bet

nomira tacu parasti cilveki, nevis oligarhi vai deputati! Vai tad parasto cilveku dzivibas ir svarigas? Ja butu svarigas, tad musu valsti nebutu tads bardaks un korupcija. Jau 25. neatkaribas gadi ir pagajusi, solija taisnigumu un ko esam sanemusi preti?

pirms 5 gadiem, 2015.11.20 10:55

Petuhs

Droši arī ir ja vien neienāks kādam prātā būvēt parku uz jumta! Nu tik tagad skries un visu baudīs līdz apsurdam!

pirms 5 gadiem, 2015.11.20 11:45

dudis

Pēc ekspertu vērtējuma Bauskas novadā ir viskatastrofālākais stāvoklis lauku skolām.Tādus brīnumus viņi redzot pirmo reizi,ka ēkas tik švakā stāvoklī.

pirms 5 gadiem, 2015.11.20 20:56

@

Nu lauku skoliņas tūlīt nooptimizēs un miers.Kam rūp lauki.

pirms 5 gadiem, 2015.11.21 21:26

Vietējās ziņas