Mūspusē pieaug tenisa spēlētāju skaits 2

Sestdien, 12. septembrī, Codes pamatskolas sporta laukuma tenisa kortos notiks Bauskas novada sezonas noslēguma turnīrs tenisā. Kā parādīja pēdējais tenisa turnīrs, sacensībās piedalās aizvien vairāk sportotgribētāju.

Sporta centra «Mēmele» organizētajā turnīrā «Bauskas novada čempionāts tenisā 2020», kas notika Codes pamatskolas sporta laukumā 5. septembrī, piedalījās jau 12 sportisti. Kopš šovasar Artūrs Dulbe sāka rīkot šāda veida sacensības, interese tikai pieaug.

Sportisti sadalījās trīs grupās, un pēc spēlēm astoņi labākie tikās ceturtdaļfinālā. Varis Grants no Siguldas pārspēja ar 6:1 Jāni Klabi no Bauskas. Ansis Pavilons no Ceraukstes pagasta ar 6:3 uzvarēja Aigaru Saušu no Iecavas novada. Artūrs Dulbe no Ceraukstes pagasta ar 6:3 pārspēja Gati Pelēķi no Codes. Divu baušķenieku duelī Tomass Šekavs ļoti sīvā mačā ar 7:5 pieveica Hariju Celmu. Tā liecina mājaslapas sportsbauska.lv informācija. Vēl turnīrā spēlēja Nauris Dumbrovskis, Gatis Feldmanis, Mārtiņš Blumbergs un Raitis Zeņuks.
Pusfinālā favorīti tomēr bija izteikti pārāki pār pretiniekiem. Artūrs Dulbe uzvarēja Vari Grantu ar 6:2, bet Ansis Pavilons ar 6:3 pārspēja Tomasu Šekavu.

Cīņa par medaļām 5. septembrī lietus dēļ tomēr nenotika. Vēl nav skaidrs, kad izspēlēs maču par trešo vietu, bet fināla cīņa notika nākamajā dienā, 6. septembrī. Šoreiz Ansis Pavilons ar 6:4 pārspēja Artūru Dulbi, izcīnot pirmo vietu turnīrā.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Dita

Kur var uzzināt vai bērni arī var trenēties tenisā Codē? Varbūt jaunuzceltajā sporta ēkā būs šādi treniņi pieejami tenisā? Vai vispār tiek prognozēts kas tur notiks, varbūt tad ilgi ilgi stāvēs monstrs neizmantos jo nebūs attiecīgs personāls? Atklāts būs un ar to viss lai nebeidzas.

pirms 8 mēnešiem, 2020.09.11 08:26

Klukste

Tad tak ar steigu jābūvē jauna tenisa halle, vai ne?

pirms 8 mēnešiem, 2020.09.13 00:26

Vietējās ziņas