Mūspusē rīko Latvijas Finanšu forumu 3

Aptuveni piecsimt dalībnieku Bauskā šodien, 29. augustā, pulcinās Zemgales reģionālais Finanšu forums. To rīko Finanšu ministrija un Valsts ieņēmumu dienests sadarbībā ar Latvijas Darba devēju konfederāciju.Bauska ir pirmā, kur notiek reģionālā konference, vēl četras paredzētas citviet Latvijā. Forums veltīts Latvijas 90. gadadienai, un tā mērķis - kopējās diskusijās apzināt problēmas un atrast iespējamos risinājumus, sadarbojoties uzņēmējiem, Finanšu ministrijai un Valsts ieņēmumu dienestam. Tā «Bauskas Dzīvei» stāsta Elīna Dobulāne, Finanšu ministrijas Komunikācijas departamenta Preses nodaļas vadītāja.Uzņēmējiem, finanšu un ieņēmumu dienesta speciālistiem, pašvaldību darbiniekiem foruma diskusijas risināsies četrās darba grupās: «Muita šodien un rīt», «Valsts budžeta iespējas un tava reģiona attīstība», «VID - dinamiska un moderna organizācija», «Valsts atbalsts un nodokļu politika = izaugsme».Godinot Latvijas uzņēmīgākos un sociāli atbildīgākos darba devējus, katrā reģionā Darba devēju konfederācija un tās sadarbības partneri pasniegs balvu «Labākais darba devējs». Bauskas un rajona iedzīvotāji šodien pulksten 14.30 aicināti iesaistīties Finanšu foruma dalībnieku un viesu gājienā no pilsētas 2. vidusskolas uz pilskalna estrādi. Pēc gājiena būs koncerts, kurā muzicēs grupa «Klaidonis», Bauskas mūzikas skolas audzēkņi, kā arī Codes pagasta un Bauskas tautas nama deju kopas izdejos programmu «No sirsniņas sirsniņai». Pie Bauskas 2. vidusskolas šodien var aplūkot Valsts proves uzraudzības inspekcijas izstādi «Latvijas valsts apbalvojumi». Koncertā un izstādē visiem interesentiem ieeja ir bez maksas.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

magone

Ejot pusdienaas gadiijaas iet garaam Latvijas apbalvojumu stendam.Tieshaam bija interesanti,pirmo reizi redzeeju visus Latvijas valsts ordenjus vienkopus.Puishi,kas izstaadi uzraudziija ljoti labpraat visu paskaidroja.Nu skaisti Latvijai ir tie apbalvojumi.

pirms 12 gadiem, 2008.08.29 20:30

āzis

Kauns par mūsu finansistu,lai tak nāk atpakaļ un mācās no tēva saimniekot.Tik truls ģīmis un stostīšanās,stulbi izteicieni,nu pietiek vienreiz.

pirms 12 gadiem, 2008.08.29 08:26

Vietējās ziņas