Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mūspuses lauksaimnieki apgūs Vidzemes pieredzi 1

Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) Bauskas nodaļa 22. augustā rīko pieredzes apmaiņas braucienu uz Pārgaujas un Kocēnu novada saimniecībām Vidzemē.

Brauciena «Paaudžu maiņa un attīstība lauku saimniecībās un amatnieku darbnīcās» rīkotāja Dace Griķe, LLKC Bauskas nodaļas uzņēmējdarbības konsultante, «Bauskas Dzīvei» apstiprināja, ka paredzētais vietu skaits teju jau aizpildīts, jo interese par piedāvāto tēmu ir liela.

Ceļotāji no Bauskas, Vecumnieku, Iecavas un Rundāles novada apmeklēs Ezeriņu mājas Pārgaujas novada Stalbē, kur tiksies ar saimnieku Aivaru Kerliņu, liecina informācija Valsts lauku tīkla mājaslapā laukutikls.lv. Tur iecerēts iepazīt radošu akmens, metāla un stikla apstrādi. Kocēnu novada Vaidavas pagasta «Zīvānos» varēs izzināt ilgtspējīgu saimniekošanu piena lopkopībā, par ko stāstīs Māra Jēgere.

Jānis Grantiņš «Madarās» izrādīs mūsdienīga mucu meistara darbnīcu. Silkalnos ar ārstniecības augu klāstu un pielietojumu iepazīstinās mūsu novados iecienītā zāļu zinātāja Zeltīte Kaviere.

Vaidavā varēs apskatīt Uģa Baloža konkurētspējīgo keramikas ražotni. Kocēnu pagasta «Kaņepītēs» Guntars Antonijs stāstīs par inovācijām un tradīcijām bioloģiskajā saimniekošanā un pārstrādē. Zilaiskalnā Z. Kaviere sniegs savu skatījumu par cilvēku attieksmē ar dabu. Noslēgumā Beverīnas novada Brenguļu «Abulā» varēs tikties ar Daigu Freivaldi, kura stāstīs par Freivaldu dzimtas devumu Brenguļu alus darīšanas tradīciju saglabāšanā.

Braucienu atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas