Mūspuses novados vairākās pasta nodaļās mainīts darba laiks

Vairākās pasta nodaļās mūspuses novados mainīts darba laiks, apturēta darbība pakalpojumu sniegšanas vietās lauku reģionos.
Sakarā ar valstī noteikto ārkārtējo situāciju un nepieciešamajiem pasākumiem koronavīrusa izraisītās slimības «Covid-19» izplatības ierobežošanai «Latvijas Pasts» no 21. marta pārtrauc visu pasta nodaļu darbību sestdienās un svētdienās, bet daudzviet jau kopš 17. marta saīsināts darba laiks, portālu informē Gundega Vārpa, va/s «Latvijas Pasts» ārējo komunikāciju vadības daļas vadītāja.

«Kopš trešdienas, 18. marta, apmeklētājiem nav pieejamas pasta pakalpojumu sniegšanas vietas lauku teritorijās visā Latvijā, kas zemā pieprasījuma dēļ darbojās stundu dienā pašvaldību telpās, jo tās slēgtas valstī noteikto drošības apsvērumu dēļ. Apturot apkalpošanu klātienē, netiek ietekmēta pasta piegādes tīkla resursu kapacitāte vai pasta pakalpojumu sniegšana, un, tāpat kā līdz šim, klienti sev nepieciešamo pakalpojumu var saņemt dzīvesvietā, iepriekš to piesakot pa tālruni vai apmeklējot tuvāko pilna spektra pasta nodaļu,» jauno kārtību skaidro Gundega Vārpa. Līdz šim mūspusē darbojās pavisam desmit pasta pakalpojumu sniegšanas vietas: Bauskas novadā – Brunavā, Ceraukstē, Īslīcē, Mežotnē, Teņos un Zīlēs; Rundāles novadā – Bērstelē un Lielsvitenē; Vecumnieku novadā – Kurmenē un Stelpē.

Darba laiks mainīts vairākām pilna spektra pasta nodaļām. Pasta centrs «Bauska» atvērts darbdienās no plkst. 8 līdz 18.30, Vecumnieku pasta nodaļā apmeklētāji gaidīti katru darbdienu no plkst. 8 līdz 15, bet Valles pasta nodaļā – no plkst. 10.30 līdz 14.30. Bārbelē, Iecavā, Pilsrundālē, Skaistkalnē un Uzvarā pagaidām klienti tiek apkalpoti tāpat kā līdz šim. Brīvdienās visas nodaļas ir slēgtas, precizē Vineta Danielsone, va/s «Latvijas Pasts» ārējo komunikāciju vadības daļas vecākā sabiedrisko attiecību projektu vadītāja. Viņa gan uzsver, ka «situācija katru dienu var mainīties un iespējamas arī papildu izmaiņas».

Izmantojot «Latvijas Pasta» mobilo lietotni, kas pieejama gan iOS, gan «Android» ierīcēs, pasta centrā «Bauska» pakalpojumu saņemšanai iespējams pieteikties attālināti. Tas nodrošina iespēju nodaļā ierasties noteiktā laikā, kā arī pāradresēt ienākošos reģistrētos sūtījumus uz kādu no «Latvijas Pasta» pakomātiem.

No 16. marta mainīta kārtība sūtījumu uzglabāšanā pasta nodaļās. Līdz šim noteiktais termiņš bija 30 dienu, bet valstī izsludināto ierobežojumu laikā tas pagarināts līdz 60 dienām, turklāt šis pakalpojums klientiem būs bez maksas. Iepriekš par sūtījumu uzglabāšanu ilgāk par desmit dienām bija jāmaksā.

«Latvijas Pasts» vērš uzmanību, ka uzņēmuma mājaslapā internetā www.pasts.lv izveidota jautājumu un atbilžu sadaļa, kas tiek atjaunota atbilstīgi aktuālajai situācijai un kur pieejama jaunākā informācija par «Latvijas Pasta» darbību.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas