Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mūspuses pašvaldību pārstāvji dodas uz svētkiem Pakrojā

Pakrojas pilsētas svētkus 31. augustā aicināti apmeklēt pašvaldību pārstāvji no Bauskas, Rundāles un Iecavas novada, portālu informē Bauskas novada administrācijas Lietvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Andra Matuļenko.

Uz Lietuvu sestdienas rītā dosies novada domes priekšsēdētājs Raitis Ābelnieks, deputāte Inita Nagņibeda, kā arī administrācijas darbinieki. Uz svinībām pakrojieši aicinājuši arī citu pašvaldību, ar ko parakstīti sadarbības līgumi, pārstāvjus no Baltkrievijas, Polijas, Zviedrijas un Vācijas. Ir paredzēta viesu oficiālā pieņemšana Pakrojas pašvaldībā. Tajā baušķenieki sadraudzības pašvaldībai dāvās kalēja Ulda Šulca gatavoto metālkaluma šķīvi un vietējo ražotāju produkciju.

Svētkiem Pakrojā ir ļoti plaša programma. Tie sākās jau piektdienas, 30. augusta, vakarā ar koncertu Pakrojas muižā, šovu «Uguns rats», kā arī nakts kinoseansu.

Sestdien, 31. augustā, svētku apmeklētāji var skatīt ielu vingrotāju uzstāšanos, paredzētas sportiskas aktivitātes bērniem un pieaugušajiem. Darbosies amatnieku tirgus, uzstāsies vietējās folkloras kopas. Paredzēts, ka Pakrojā šajā dienā risināsies Lietuvas spēkavīru čempionāta fināls. Pakrojas kultūras centrā atklās Latvijas mākslinieku gleznu izstādi. Pēcpusdienā notiks svētku gājiens, kurā aicinātas piedalīties arī viesu delegācijas.

Pakroja ir viena no Bauskas novada sadraudzības pašvaldībām. Tādas vēl ir Polijā, Zviedrijā, Lietuvā un Gruzijā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas