Mūspuses skolās nonāks sporta ekipējuma un inventāra komplekti

Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) telpās norisinājusies oficiālā projekta «Sporto visa klase» ekipējuma un inventāra izloze. Tajā tika noskaidrotas tās 3.klases, kuras saņems ekipējuma un inventāra komplektus. Veiksminieku vidū ir arī mūspuses skolu audzēkņi. portālu informēja LOK preses sekretārs Mārtiņš Mālmeisters.

Viņš atklāja, ka noslēgusies pieteikšanās programmai «Sporto visa klase» nākamajam 2019./2020.mācību gadam. LOK ir apstiprinājusi 73 Latvijas pašvaldību 153 skolu 404 klašu pieteikumus. Programmā iesaistīsies jauni dalībnieki no 180 klasēm, savukārt 4. – 6.klašu grupā piecas reizes nedēļā turpinās sportot 224 klašu komandas.

LOK telpās norisinājusies «Sporto visa klase» ekipējuma un inventāra izloze 5.sezonai. Tajā tika noskaidrotas tās 2. un 3.klases, kuras saņems «NIKE» ekipējuma un inventāra komplektus. Bauskas sākumskolas 2.c klase iegūs ekipējuma komplektu, kurā skolēniem pienākas divi T-krekli, šorti, jaka ar kapuci, mugursoma un cepure, bet pedagogiem – sporta tērps, apavi, mugursoma, cepure, šorti un divi T-krekli. Savukārt Pilsrundāles vidusskolas trešā klase un Bauskas 2. vidusskolas 3. a klase savā īpašumā iegūs futbola bumbu komplektu. Sporta ekipējums un inventārs izglītības iestādēs nonāks šī gada rudenī.

Jau ziņots, ka projekts "Sporto visa klase" paredz iesaistīto skolu 3.–6. klašu skolēniem katru nedēļu nodrošināt papildus trīs fakultatīvās sporta nodarbības (vispārējā fiziskā sagatavotība, futbola iemaņu apguva, peldēšana, sporta nodarbība svaigā gaisā), kas notiek saskaņā ar Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) izstrādātu metodisko materiālu.Pievieno komentāru

Vietējās ziņas