Mūspuses tūrisma piedāvājumu reklamēs Somijā un Lietuvā 3

No 15. līdz 18. janvārim, piedaloties starptautiskajā tūrisma izstādē Helsinkos «Matka 2015» un strādājot Latvijas nacionālajā tūrisma stendā, Bauskas novada tūrisma un informācijas centra (TIC) tūrisma konsultante Alīda Balode prezentēs mūspuses tūrisma piedāvājumu, portālu informēja Bauskas pašvaldībā.

Zemgales tūrisma asociācijas pārstāve Liene Rulle atklāja, ka «Matka» ir viens no nozīmīgākajiem tūrisma gadatirgiem pasaulē un lielākā tūrisma profesionāļu un gala patērētāju izstāde Ziemeļvalstīs. Šogad izstādē piedalās vairāk nekā 1000 dalībnieku no 80 dažādām valstīm.

Zemgali izstādē «Matka 2015» šogad pārstāv Bauskas, Dobeles un Jēkabpils tūrisma informācijas centru darbinieki. Izstādes   apmeklētājiem Latvijas nacionālajā tūrisma stendā būs iespējams iegūt informāciju par kopīgiem garākiem un īsākiem Zemgales reģiona tūrisma maršrutiem, atpūtas iespējām daudzveidīgajos reģiona tūrisma objektos un reģiona pilsētu piedāvājumiem.  Bauskas TIC tūrisma konsultante Alīda Balode stendā strādās 17. un 18.janvārī.

No 23. – 25. janvārim Lietuvas galvaspilsētā Viļņā notiks starptautiskā tūrisma izstāde «Adventur 2015» uz kuru brauks arī Bauskas TIC tūrisma konsultane Vija Grūbe. L. Rulle skaidro, ka šī ir vienīgā starptautiskā tūrisma, ceļojuma un atpūtas izstāde Lietuvā, kuras norises laikā ikviens var atrast sev piemērotāko atpūtas viedu vairāk nekā 15 valstīs. Pērn izstādi apmeklēja 16 400 apmeklētāju, lai atrastu sev piemērotāko ceļojuma galamērķi. Lielākā daļa izstādes dalībnieku ir no Eiropas valstīm: Čehijas, Polijas, Dānijas, Igaunijas, Francijas, Itālijas, Lietuvas, Latvijas, utt. 

Zemgales tūrisma asociāciju izstādē «Adventure 2015» šogad pārstāvēs – Tērvetes, Kokneses, Ķekavas un Bauskas novadu un Jelgavas pilsētas pašvaldību tūrisma informācijas centru pārstāvji. Bauskas TIC tūrisma konsultante Vija Grūbe stendā strādās 24. un 25.janvārī.

Latvijas nacionālajā tūrisma stendā izstādes apmeklētājiem būs iespējams iegūt daudzpusīgu informāciju par atpūtas iespējām Zemgales reģiona tūrisma objektos, kā arī uzzināt daudz ko jaunu un interesantu par plānotajiem kultūras pasākumiem reģiona pilsētās un iepazīt arī pārējo Latvijas reģionu tūrisma piedāvājumu.

2015. gada pirmajā pusgadā Zemgales tūrisma asociācija sadarbībā ar reģiona pašvaldībām piedalīsies piecās starptautiskās tūrisma izstādēs. Zemgales reģiona pārstāvju dalība starptautiskās tūrisma izstādēs notiek sadarbībā ar Tūrisma attīstības valsts aģentūru, kas organizē Latvijas nacionālo tūrisma stendu ārvalstīs.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

varbūt...

Krievijā, ar šādu nosaukumu Matka 2015. bez komentāriem vajadzēja reklamēt, redzētu kāds būtu tūristu pieplūdums

pirms 6 gadiem, 2015.01.17 12:12

?

KO TU AR TO GRIBI TEIKT?

pirms 6 gadiem, 2015.01.18 14:01

Vietējās ziņas