Mūspuses uzņēmēji negaida pārmaiņas ar jauno Valsts prezidentu 7

Divi «Bauskas Dzīves» uzrunātie uzņēmēji negaida lielas pārmaiņas līdz ar Raimonda Vējoņa (ZZS) ievēlēšanu par Valsts prezidentu.
SIA «Uzvara-Lauks» īpašnieks Arnis Vējš no Bauskas novada vērtē: «Domāju, ka nākamie četri gadi valstī ies tajā pašā risē, kur jau esam. Nekādas pārmaiņas negaidu. Jaunais prezidents ir gudrs, izglītots, zina politikas virtuvi, tātad tikpat mierīgi un skaisti rullēsim. Viss būs, kā bijis.»

Ievēlēšana, ne tikai Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) frakcijas, bet arī citiem deputātiem balsojot par R. Vējoni, visticamāk, notikusi ar «pazemes akmeņiem, ko pēc laika redzēsim», uzskata A. Vējš. Tam piekrīt uzņēmējs Uldis Maniks no Iecavas novada Rosmes ciemata. Abi ir «Vienotības» atbalstītāji un uzskata, ka partija koalīcijā noslēgusi kādu vienošanos ar ZZS, lai nenosauktu savu kandidātu. A. Vējš pieļauj, ka tā varētu būt valdības vadītāja amata saglabāšana «Vienotības» kontrolē.

U. Maniks nedomā, ka ar jaunu prezidentu kas būtiski mainīsies valstī: «Nekad neesmu domājis, ka individuālas personas izrāviens augstā amatā var ko panākt. Visu nosaka katrs cilvēks pats, pirmkārt katram jāpaļaujas pašam uz sevi. Ja Vējonis grib strādāt, viņš apgūs amatu un viss būs labi.»

Abu uzņēmēju favorīts prezidenta vēlēšanās bijis Egils Levits. «Viņš ir jurists ar diplomāta spējām, pārzina likumdošanu un starptautiskās attiecības,» pamato U. Maniks. A. Vējš uzskata, ka E. Levits kā prezidents politikā un valsts dzīvē varētu ienest stiprākas korekcijas.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

nūū

bēgļu lavīnu ar pamācību, ka jābūt iecietīgiem, jo kaut kad sen, sen atpakaļ mūsējos arī uzņēmuši kā bēgļus, lai paliek tur kur ir...

pirms 5 gadiem, 2015.06.04 11:55

Laimdietis

kaut kur komentos lasīju atziņu,ka no šitā kaut ko labu gaidīt ir tas pats,kas tukšu pupu spaidīt.
ar vārdu sakot, v ā j o n i s !

pirms 5 gadiem, 2015.06.04 12:41

straujietis

tādi - nekādi, jau arī shēmotājiem ir vajadzīgi

pirms 5 gadiem, 2015.06.04 13:15

nu kam tas nav skaidrs

Kā Lembergs noteica, tā arī ir.Levits nav Lemberga favorīts un arī Saskaņa to nepieļāva.

pirms 5 gadiem, 2015.06.04 14:06

zum wohl !

Viens gan ir skaidrs - mūsējais, no alkoholiķiem.Tikai drapuļi padzeršanos sauc par ieraušanu,bet šim kā prezim pirmais teikums bija *Sākumā liekas jāierauj*

pirms 5 gadiem, 2015.06.04 15:58

Esi precīzs !!!

"Laikam no sākuma jāierauj !" - tieši tā teica Raimonds Vējonis.

pirms 5 gadiem, 2015.06.04 19:35

nu i nu

ko no tāda labu gaidīt?
http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/195680/jaunais-prezidents-vejonis-pec-sansola-skandala-salabis-ar-sievu?utm_source=tvnet_lv&utm_campaign=portal&utm_medium=newsbox

pirms 5 gadiem, 2015.06.04 16:09

Vietējās ziņas