Mūspuses vieglatlēti palīdz izcīnīt Latvijas izlasei uzvaru 2

Katru gadu marta sākumā Baltijas labākie jaunie vieglatlēti tiekas vienuviet, lai noskaidrotu, kuras valsts jaunieši ir labākie. Sestdien, 2. martā, Kuldīgas vieglatlētikas manēžā notika jubilejas – 25. Baltijas U18 jauno vieglatlētu mačs telpās. Šoreiz Latvijas izlases sastāvā trīs mūspuses jaunie vieglatlēti – Kristaps Sunteiks, Kristiāns Lauva no Bauskas novada Bērnu un jauniešu sporta skolas un Sandis Šaškovs no Iecavas novada sporta skolas «Dartija».

Mūspuses jaunie sportisti uzrādīja atzīstamus rezultātus, tādējādi nopelnot vērtīgus punktus Latvijas komandai. Lodes grūšanā piekto vietu izcīnīja S. Šaškovs ar rezultātu 15,23 metri. Piektā vieta tāllēkšanā ar rezultātu 6,21 metrs Kristiānam Lauvam. Savukārt uz goda pjedestāla divreiz kāpa Kristaps Sunteiks. Vispirms viņš 60 metru barjerskrējienā ar rezultātu 8,37 sekundes izcīnīja trešo vietu. Brīdi vēlāk Latvijas izlases stafetes komandas sastāvā kopā ar Vladislavu Čemu, Matīsu Gržibovski un Dmitrijs Ļašenko sīvā cīņā finišēja otrie 4x200 metru stafetē. Gluži kā pērn, par uzvarētājiem komandu kopvērtējumā kļuva Latvijas izlases jaunie vieglatlēti, kopā sakrājot 160 punktus. Otrie finišēja lietuvieši – 149 punkti, trešie igauņi – 129 punkti.

Tikmēr sacensībās Somijā startēja Latvijas labākais daudzcīņnieks Reinis Krēgers. 2. un 3. martā Helsinkos notika Somijas čempionāts daudzcīņā. Divu dienu garumā, startējot ārpus kārtas, Reinis summā sakrāja 5457 punktus, kas ir sezonas labākais rezultāts Latvijā un bija otrais labākais rezultāts sacensībās. Īpaši atzīmējami ir panākumi kārtslēkšanā 4,70 metri un 1000 metru skrējienā 2:47,38 minūtes, kas tikai nedaudz atpaliek no Reiņa personīgajiem rekordiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

ne pus,bet pārpriecīgs

mūspusnieki citpusniekiem sadeva pa mizu, ne tā pa pusei,bet pamatīgi

pirms gada, 2019.03.04 17:13

Baušķenieks

Malači mūsu puiši! Prieks par Jums. Lai Jums veicas arī turpmāk.

pirms gada, 2019.03.12 20:27

Vietējās ziņas