Mūspuses vieglatlētiem Latvijas U14 grupas čempionātā – godalgas

Trīs zelta medaļas no Latvijas U14 vecuma grupas čempionāta vieglatlētikā atveduši Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkņi. 2. februārī Rīgas sporta manēžā notika Latvijas čempionāts vieglatlētikā U14 vecuma grupā. Ar sacensību rezultātiem var iepazīties Latvijas Vieglatlētikas savienības mājaslapā athletics.lv.


Mūsu novadu pārstāvju vidū šoreiz čempionātā bija tikai viens izteikts favorīts – tas bija Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) sprinteris Ņikita Kozlovs. Viņam nācās apvienot dalību tāllēkšanā ar 60 metru barjerskrējieniem – lēcienu starplaikos vajadzēja skriet. Pirmie lēcieni bija labi, bet ne iedvesmojoši – pēc pirmajiem trim lēcieniem trešais labākais rezultāts 5,04 metri un vieta finālā. Tomēr divi nākamie lēcieni nolika visu «pa plauktiņiem» – 5,4 un 5,39 metri, pārliecinoša pirmā vieta. Likās, ka tikpat pārliecinoša būs uzvara arī 60 metru barjerskrējienā. Finālā Ņ. Kozlovs iekļuva ar rezultātu 9,47 sekundes. Fināla skrējienā pēdējā barjerā sportists paklupa, tomēr nepadevās un distanci turpināja. Uzvarētāju noteica fotofinišs, mūsu sportists finišēja pēc 9,33 sekundēm, tuvākais sekotājs – pēc 9,36 sekundēm.


Vēl vienu zelta medaļu Bauskas novada BJSS izcīnīja Nikola Trasūne, kas pārliecinoši uzvarēja kārtslēkšanā. Augstlēkšanā sudraba medaļu izcīnīja Arsēnijs Babuka no Pilsrundāles vidusskolas, kuru trenē Vilnis Zariņš. Viņš uzvarēja ar rezultātu 1,54 metri.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas