Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mūsu novadi kupli pārstāvēti skolēnu uzņēmumu valsts gadatirgū

No kopskaitā 122 skolēnu mācību uzņēmumiem (SMU) pavasara gadatirgū centrā «Rīga Plaza» sestdien, 7. martā, 14 būs no Bauskas un Iecavas novada.

Rīkotāji no biznesa izglītības biedrības «Junior Achievement Latvija» (JAL) dalībai akceptējuši visus trīs no Īslīces vidusskolas pieteiktos SMU, «Bauskas Dzīvei» pavēstīja skolotāja Rita Straumīte. Tie būs «Vision» ar smilšu kino, «Health&Beauty» ar dabiskiem skrubjiem un «Color Magic» ar lentīšu aksesuāriem.

Iecavas vidusskolu pārstāvēs pieci SMU ar pedagoģi Antru Pārumu. «Jautrās pastalnieces» piedāvās latviski asprātīgus mājas apavus, «Eco Toys» – ekoloģiskas koka puzles, «Eco Heart» – koka lādītes sirds formā, «Krūfele» – krūzes, kas apvienotas ar tāfeli, «WineWood» – vīna koku piederumus.

Bauskas sākumskolu pārstāvēs trīs SMU, informē skolotāja Solvita Lauzēja. 4.b klases SMU «Rotu darbnīca» piedāvās rotaslietas, «Be happy!» – rotas un pirkstiņlellītes, savukārt 2.a klases SMU «Maziņie biznesmeņi» ražo laimes un veiksmes kastanīšus.

Bauskas Valsts ģimnāziju pārstāvēs 8.b klases SMU «A-Z-K» ar loģikas spēlēm un 10.c klases SMU «PomPom» ar uzmundrinošām rotaļlietām.

Bauskas 2. vidusskolas SMU «Hennas tetovējumi» piedāvā kvalitatīvus skaistumkopšanas pakalpojumus.

JAL mārketinga vadītāja Antra Laumane informē, ka tirgošanās sākums «Rīga Plaza» paredzēts pulksten 12. Līdz pulksten 17 skolēni piedāvās savus produktus, piesaistot ne tikai pircējus, bet arī pārliecinot žūriju par savām pārdošanas, prezentācijas, noformēšanas prasmēm. SMU un viņu konsultantu veikumu vērtēs gadatirgus atbalstītāji – uzņēmumi, nevalstiskas un valsts organizācijas.

Mūsu novadu jauniešu SMU parasti gūst panākumus gan valsts, gan starptautiska mēroga tirdziņos un kopā ar savām konsultantēm skolas laikā sakrāj gana bagātu mazās uzņēmējdarbības pieredzi.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas