Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mūsu skolas iekļuvušas trešajā desmitā 8

Izglītības un zinātnes ministrijā (IZM) pasniegtas ceļojošās balvas «Lielā pūce»». Mūsu novadu skolas labāko trijniekā nav iekļuvušas. Tāda informācija atrodama aģentūrā LETA.

Valsts izglītības satura centrs ik gadu rīko mācību priekšmetu olimpiādes, sacensības, zinātniski pētniecisko darbu lasījumus. Tas ir veids, kā skolām parādīt savus talantus. Apkopojot šos rezultātus, tiek noskaidrotas vispārizglītojošās izglītības iestādes, kuras saņem ceļojošās balvas «Lielā pūce». Balvu lielo skolu kategorijā šogad ieguva Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, savukārt mazo skolu kategorijā balva pienākas Daugavpils Saskaņas pamatskolai. To pasniegšana notika otrdien, 9. jūlijā, IZM.

 Latvijas skolu reitingā 2013. gadā darbā ar talantīgajiem skolēniem redzams, ka lielo skolu grupā Bauskas Valsts ģimnāzija ieņem 26. vietu. Savukārt mazo skolu kategorijā augstākais rādītājs no mūsu skolām – 23. vieta – ir Īslīces vidusskolai. Mazo skolu grupā 36. vietā ir Uzvaras vidusskola, 37. vietā – Skaistkalnes vidusskola. Savukārt lielo skolu grupā reitingā ar 70. vietu iekļuvusi Iecavas vidusskola.

Bauskas Valsts ģimnāzijas direktora vietniece metodiskajā darbā Malda Ignatjeva «Bauskas Dzīvei» paskaidroja, ka 2011. gadā toreiz vēl Bauskas 1. vidusskola arī saņēmusi balvu «Lielā pūce». Toreiz tā pasniegta, vērtējot skolēnu eksāmenu rezultātus. To bija veicis Draudzīgā Aicinājuma fonds. «Šis ir cits konkurss ar atšķirīgiem kritērijiem. Taču arī šeit mūsu 26. vietu nevar vērtēt kā ļoti sliktu,» skaidro M. Ignatjeva.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

Tabula

Reitingu tabula veidota, balstoties uz rezultātiem, kādus uzrādījuši vidusskolēni mācību priekšmetu olimpiādēs VALSTS LĪMENĪ , kā arī VIENĀ zinātniskajā konferencē. Tiešām " daudz "argumentu, tāpēc man nemaz nav žēl.

pirms 7 gadiem, 2013.07.09 19:04

Skolnieks

Bauskas pamatskola un 2.vidusskola pat nav iekļuvušas reitingā. Rezultātu nav, bet lai radītu bērniem un skolotājiem labu darba vidi finanšu līdzekļi salīdzinājumā ar citām novada mācību iestādēm ir ieguldīti nesalīdzināmi vairāk.

pirms 7 gadiem, 2013.07.09 19:38

***

ne jau olimpiāžu rezultāti ir skolas darba rezultātu mērs!

pirms 7 gadiem, 2013.07.11 07:47

Cita Vaira

Es gan priecājos par savas skolas, Īslīces vidusskolas, vietu šajā reitingā. Šoreiz esam labākie novadā, pateicoties skolotāju ieguldījumam darbā ar talantīgiem un spējīgiem skolēniem.

pirms 7 gadiem, 2013.07.11 09:06

īslīciete

Neredzu, par ko Īslīces v-sk varētu priecāties,vai par to,ka no sliktākajiem labākie?

pirms 7 gadiem, 2013.07.11 14:27

Tabula

Nav te ne sliktāko, ne labāko.

pirms 7 gadiem, 2013.07.11 21:29

saule

Cik cilvēku,tik viedokļu.Vienmēr gribas būt pirmajam un labākajam,tas ir tikai normāli,nav ko saskumt ir taču labi.Normāla skola,normāli pedagogi

pirms 7 gadiem, 2013.07.11 15:05

Vietējās ziņas