Mūžībā devies Vecumnieku sporta skolas direktors un volejbola treneris Jānis Plūme

Pēc ilgstošas slimības mūžībā devies Vecumnieku sporta skolas direktors un volejbola treneris Jānis Plūme, vēstīts Latvijas Volejbola federācijas (LVF) mājaslapā.

2007.gadā Plūme savā dzimtajā Vecumnieku novadā sāka strādāt par skolotāju, un šo gadu laiku viņš bija kļuvis par Vecumnieku novada volejbola dzīves vadītāju jeb skolotāju, treneri, organizatoru un menedžeri vienā personā jau otrajā paaudzē. Ilgus gadus Vecumnieku novadā par volejbola treneri strādājis arī viņa tēvs Ainis Plūme.

Pagājušā gada vasarā volejbola speciālists kļuva par Vecumnieku sporta skolas direktoru. Stājoties amatā Plūme sacīja: "Volejbols ir mana sirdslieta, hobijs un darbs vienlaicīgi. Tā ir iespēja atjaunoties un darīt to, kas sirdij tuvs. Kopš esmu volejbolā, mēs kopīgi esam izcīnījuši skaistas uzvaras, sagatavojuši izlases kandidātus un palīdzējuši izaugt labiem cilvēkiem. Bez izveidotās treneru komandas, tas būtu grūti. Liels paldies maniem kolēģiem, kuri ir izcili speciālisti!"

2018./2019.gada sezonā Plūmes vadītā komanda "Vecumnieki" pirmo reizi Vecumnieku volejbola vēsturē izcīnīja Latvijas Nacionālās līgas čempiona titulu.

Papildus trenera un sporta skolas direktora amatiem Plūme strādāja arī par Vecumnieku vidusskolas mājturības un tehnoloģiju skolotāju.

Vietējās ziņas