Muzikālā apvienība «Big Friday» izdod singlu «Two Can Be»

Likumsakarību vadīti, mūziķi no grupas «Big Friday» (tulk. – Lielā piektdiena) tieši Lielajā piektdienā klausītājiem nodevuši savu pirmo muzikālo veikumu – dziesmu «Two Can Be» (tulk. – divi var būt). Grupas sastāvā apvienojušies četri jau iepriekš zināmi mūziķi – Mārtiņš Burkevics (basģitāra), Egons Kronbergs (ģitāra), Pēteris Upelnieks (balss, ģitāra) un Edijs Šimiņš (bungas), kuri nejaušu apstākļu sakritību rezultātā nonāca vienā muzikālajā telpā, informē Līga Stankeviča, «Big Friday» menedžmenta pārstāve.

Dziesma «Two Can Be» ir muzikālās apvienības «Big Friday» pirmais studijas ieraksts un tās autors ir grupas solista Pētera Upelnieka domubiedrs un draugs Justin Black, kurš ir Īrijā dzīvojošs amerikānis, dziesmu autors un producents. Dziesmas mix/master ir veidojis skaņu režisors Edgars Skrāģis. Par jauno dziesmu Pēteris stāsta vairāk: “Dziesma ir par divu sakarību pastāvēšanu kopā. Divu domu, cilvēku, lietu ticību mūžīgai saiknei. Arī divi pretēji viedokļi var izrādīties blakus esami un stiprināt viens otru. Šobrīd mēs vēl varam būt divatā, tāpēc novērtēsim mūsdienu lietu kārtību, mazāk domāsim, vairāk jutīsim un tikai tad darīsim.”

Grupa «Big Friday» savu darbību uzsāka pagājušā gada nogalē un nu jau ir aizvadījusi pirmos divus koncertus. Neskatoties uz grupas neseno dibināšanas laiku, dalībnieku vidū valda teicama sinerģija, jo visus vieno līdzīgs skatījums uz dzīvi un mūziku. Par nākotnes plāniem grupa pagaidām runā atturīgi, bet ir iecerēts muzicēt gan Latvijā, gan ārpus robežām. Tāpat tuvākajā nākotnē muzikālā apvienība «Big Friday» cer izdot savu pirmo studijas albumu.

Straumēšanas vietnes:
ampl.ink/px8Qb
 
Video:
BIG FRIDAY - Two Can Be

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas