Mūziķi atbalsta baznīcas būvi Bruknā 6

Labdarības lielkoncertā «Uzcel savu baznīcu!» 5. jūlija pēcpusdienā Bauskas novada Dāviņu pagasta Bruknā uzstāsies daudzi populāri latviešu mūziķi, portālu informē pasākuma producentu pārstāve Inese Libere.

Bruknas muiža Dāviņu pagastā nu jau ceturto gadu vasarā ir kā labestības un mīlestības saliņa, kur iedvesmu, spēku, ticību un emocijas gūst mūziķi, mākslinieki un apmeklētāji. Šī gada labdarības lielkoncertā «Uzcel savu baznīcu!» dalību pieteikuši vairāk nekā 20 mūziķu. Viņu vidū ir Olga Rajecka, Aija Andrejeva, Kārlis Kazāks, Marts Kristiāns Kalniņš un Kristīne Kārkle-Puriņa, Ralfs Eilands un grupa «PeR», Miks Dukurs, Normunds Rutulis, Goran Gora, grupas «Lady’s Sweet», «Putnu balle», «Willow Farm», «NeParasts bars» un citi izpildītāji. 

«Kā akmens likts pie akmens, lai taptu baznīca, tā dziesmas ieaudušās vainagā, kura pievilcība un spēks ir tik varens, ka Bruknas vārds ir aizskanējis tālu, arvien piepulcējot jaunus māksliniekus. Savukārt tie, kuri reiz pabijuši labdarības lielkoncertā «Uzcel savu baznīcu!», ir priecīgi atkal atgriezties. Esot Bruknā, jāveltī laiks nesteidzīgai pastaigai, lai aplūkotu sakopto muižu, tās krāšņo vidi, kuru visapkārt muižai izveidojuši Kalna svētību kopienas ļaudis. Meklēdami ceļu ārā no atkarību posta, viņi priestera Andreja Mediņa vadībā spējuši veikt brīnumus,» tā par Bruknu stāsta I. Libere.

Dažādas aktivitātes svētdien Bruknā sāksies jau trijos pēcpusdienā. Ieeja labdarības lielkoncertā «Uzcel savu baznīcu!» pret astoņu, desmit un 15 eiro vērtām ziedojumu kartēm.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

akmens

Sakot,ka" Rīga ir mazā Parīze"!-,tad Mediņš ir Lancmaņa lielais brālis!

pirms 5 gadiem, 2015.07.04 12:43

Laura

Cenas aug ar katru gadu labdarībai, lai uzceltu baznīcu.

pirms 5 gadiem, 2015.07.04 14:34

Petuhs

Tad nu gan brīnumi! Raksts vel pirms pasākuma un ar visiem cipariem!!!

pirms 5 gadiem, 2015.07.04 19:46

...

Ko tur ar ziedojumu kartēm māžojas,tad jau uzreiz indulgences varēja tirgot!

pirms 5 gadiem, 2015.07.04 20:17

Pensionārs

Es ari gribēju uz koncertu,bet biju gatavs ziedot tikai 5 euro,jo vēl pluss benzīns mašīnai,aizbraucu,bet uz koncertu netiku ielaists iekšā,jo man bija tikai 5 euro līdzi.Nesaprotu,kam tad koncerts bija domāts ziedotājiem vai bagātniekiem?Kauns tiem ticīgajiem,ka nepieņēma manus 5 euro ziedojumu.

pirms 5 gadiem, 2015.07.06 00:31

Vietējās ziņas