Nākamā gada budžetā plāno paredzēt līdzekļus Iecavas vidusskolas ēdināšanas korpusa paplašināšanai un aktu zālei 6

Nākamā gada pašvaldības budžetā plānots paredzēt līdzekļus Iecavas vidusskolas ēdināšanas korpusa paplašināšanai un jaunai aktu zālei, aģentūra LETA uzzināja Iecavas novada pašvaldībā.
Ņemot vērā pašvaldības budžeta izpildītāju iesniegtos īstenojamos projektus un Iecavas novada attīstības programmu, pēc plašām diskusijām Izglītības, kultūras un sporta komitejas deputāti šonedēļ par 2021.gada prioritārajiem investīciju projektiem izvirzīja Iecavas vidusskolas ēdināšanas korpusa paplašināšanu un aktu zāles jaunbūvi, Iecavas pamatskolas sporta zāles izbūvi un Iecavas parka koncepcijas izstrādi. Tāpat komisija atbalstīja daudzfunkcionāla sociālo pakalpojumu centra izveidi Baldones ielā 65 un Dievdārziņa pastaigu takas pārbūvi.

Arī Attīstības komiteja par nākamā gada prioritārajiem investīciju projektiem noteica būvdarbus abās skolās un parka koncepcijas izstrādi. Taču kā nozīmīgi projekti atzīmēti arī Sila ielas gājēju ceļa būvprojekta izstrāde un gājēju ceļa izbūve, pašvaldības ielu asfalta seguma atjaunošana un Iecavas tirgus laukuma teritorijas attīstības koncepcijas izstrāde.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Iecavnieks

Nu,un !Vai tad iecavniekiem vairs neko nevajadzēs? Tipiska Bauskas nostāja,visu tikai sev.

pirms 8 mēnešiem, 2020.09.12 18:03

Uhu hu

Nekā jums nebūs, jo Bauskā jau tagad ir mīnusu, mīnusi ir budžetā, un gaida tikai blakus novadu naudu, lai no saviem *ūdiem izkultos...

pirms 8 mēnešiem, 2020.09.13 23:22

Tiešām

Bauska tas ir viens,bet IN vadītāja Bauskā,lūk tas gan ir riktīgs trakums!
Kas mūs sagaida?

pirms 8 mēnešiem, 2020.09.16 19:21

S

Tiešām nevar palikt kā ir? Tagad tik labi.Pašvaldība atbalsts.Ko vēl?

pirms 8 mēnešiem, 2020.09.16 21:22

Vietējās ziņas