Nākamām paaudzēm vēsta par Griķu pamatskolu 1

Vēstījumu nākamajām paaudzēm Griķu pamatskolas topošās piebūves savienojošā korpusa grīdā 1. septembrī iemūrēja pedagogi un skolēni, informē direktore Daiga Vīlipa. «Vēstījumā sacīts, kādi mēs esam, ka skolas vēsture sākas ar 1957. gadu. Pēctečiem stāstām, kādā laikā dzīvojam. Aizvadīta neparasti spraiga vasara. Vispārējos latviešu dziesmu un deju svētkos piedalījās arī audzēkņu un darbinieku folkloras kopa «Laukam pāri». Sekojām Latvijas sportistu startiem Pekinas Olimpiskajās spēlēs, īpaši priecājāmies par Aināra Kovala, mūsu rajonā izaugušā puiša, sudraba medaļu. Vēstījumā stāstīts - katram audzēknim ir mobilais tālrunis, liela interese par datoriem, skolēni ģērbjas ērti un modīgi,» stāsta skolotāja Ināra Dimante. Griķu pamatskolā pašlaik mācās 72 skolēni, bet uz vietām bērnudārza grupās ir rinda, tas liek noticēt mācību iestādes izaugsmes iespējām. Ilgi cerēts, ka būs sporta zāle, tomēr jau tagad skolēniem gadu no gada ir atzīstami rezultāti vieglatlētikā. Tas ir skolotājas Ināras Klimovičas un viņas audzēkņu panākums, popularizējot veselīgu, aktīvu dzīvesveidu. Pērn skolā notika akcija «Īsāka josta, garāks mūžs», kas ietvēra dažādas aktivitātes, iesaistot audzēkņus un pedagogus veselīga uztura iepazīšanā, vingrošanas nodarbībās. Mūsu skolas piebūves celtniecību īpaši atbalsta pašvaldības vadītājs Jānis Feldmanis, kurš joprojām ir aktīvs sportists, sekmīgi piedalās pat starptautiskās sacensībās, piebilst Ināra Dimante.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Varis

Rakstā minēts: "...skolas vēsture sākās ar 1957. gadu". Es to apšaubu, jo Griķu pamatskola jau darbojās pirms Otrā pasaules kara, nezinu gan gadu kad tā tika pirmo reiz atvērta. Ja nemaldos 30-os gados pārzinis bija Ruņģa kungs.
Viena no skolnieciem bija nelaiķe Silvija Bērziņa, DV Austrālijas vanadžu priekšniece, tagad aizstaigājusi pa skuju ceļu.

pirms 12 gadiem, 2008.09.02 18:50

Vietējās ziņas