Nākamgad Iecavas novadā pirmo reizi notiks jaundzimušo godināšanas pasākums

2020.gadā Iecavas novadā notiks pirmais jaundzimušo sveikšanas pasākums, kurā tiks sveikti novada jaundzimušie, kuri dzimuši laikā no 2019.gada 1.jūnija līdz 2020.gada 1.jūnijam, un viņu ģimenes, paredz novada domes apstiprinātais nolikums "Par Iecavas novada jaundzimušo sveikšanu".

Plānots, ka jaundzimušajiem tiks piešķirtas īpašas piemiņas veltes vērtībā līdz 20 eiro un apsveikuma kartīte. 

Jaundzimušo sveikšanas pasākumam varēs pieteikties Iecavas novadā dzīvojošās ģimenes, kurās ir piedzimis viens vai vairāki mazuļi, vai kuras adoptējušas vienu vai vairākus mazuļus. Tāpat tiks godinātas ģimenes, kuras nodibinājušas aizbildnību par vienu vai vairākiem bērniem.

Noteikts arī, ka vismaz vienam no vecākiem ir jābūt deklarētam Iecavas novadā ne mazāk kā sešus mēnešus pirms pieteikuma iesniegšanas termiņa beigām. Arī mazulim kopš dzimšanas jābūt deklarētam Iecavas novadā.

Pasākuma galvenais mērķis ir godināt Iecavas novada ģimenes un to jaundzimušos, kā arī veidot piederības sajūtu novadam un pasniegt jaundzimušo vecākiem īpašas piemiņas veltes ar novada simbolikas un dzimšanas gada gravējumu.

Jau ziņots, ka Iecavas novada dome nākamgad plāno iedibināt jaundzimušo sveikšanas tradīciju, un iedzīvotāji aicināti izteikt savu viedokli par piemērotāko piemiņas dāvanu.

Pasākuma mērķis ir godināt Iecavas novada ģimenes un to jaundzimušos, kā arī veidot piederības sajūtu savam novadam. Jaundzimušo sveikšanu paredzēts organizēt vasarā Ģimenes dienas pasākuma laikā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas