Nākamnedēļ sveiks konkursa «Bauskas novada Ziemassvētku rota» uzvarētājus 10

Bauskas Rātsnamā 31. janvārī sveiks «Bauskas novada Ziemassvētku rota 2019» uzvarētājus. Šogad konkursa komisija apskatīja 14 objektus – divas iestādes, astoņas individuālās dzīvojamās mājas un četras daudzdzīvokļu ēkas, kas gada nogalē bija īpaši izrotātas un izgaismotas, portālu informēja pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Inga Pinne.

Šogad līdz pēdējam tiek saglabāta intriga, godalgoto vietu ieguvēji pirms svinīgā pasākuma netiks atklāti, paskaidroja pašvaldībā.
Bauskā aplūkoti astoņi īpašumi, Ceraukstes pagastā – trīs, Vecsaules pagastā – divi, Īslīces pagastā – viens. Pieteiktie objekti vērtēti kategorijās: uzņēmumi, iestādes, daudzdzīvokļu mājas un privātmājas. Pirmās vietas ieguvējs katrā no četrām kategorijām saņems Bauskas novada domes uzslavas rakstu un balvu – dāvanu karti 150 eiro vērtībā, par otro vietu būs dāvanu karte 100 eiro vērtībā, par trešo – dāvanu karte 50 eiro vērtībā.

Vecsaulietes Inas Bruneres ģimenes īpašums «Ilgas» iepriekšējā konkursā «Bauskas novada Ziemassvētku rota 2018» ieguva trešo vietu individuālo dzīvojamo māju grupā. Vecsauliete stāsta, ka katru gadu uz Ziemassvētkiem cenšas izdekorēt savu īpašumu. Šogad aizņemtības dēļ neko jaunu neesot iegādājušies. Svētku noskaņas radīšanai izlīdzējušies ar iepriekšējo gadu gaismas virtenēm. 2020. gadā Ina sola laboties un radīt ko pavisam atšķirīgu un interesantu uz ziemas saulgriežu laiku.

«Ļoti patīkami saņemt balvas, taču tas nav mūsu dzinējspēks, stimuls ir radīt ko jauku, skaistu apkārtējā vidē. Mans vīrs ir no Vācijas, un tur tā ir pieņemta un visiem zināma tradīcija, ka jārotā savs īpašums uz svētkiem. Tumšā laikā vajag vairāk gaismas. Man ir liels prieks, ka cilvēki Bauskā un tās apkārtnē arvien vairāk izgaismo uz Ziemassvētkiem savus namus. Nav svarīgi, cik katrs naudas izteiksmē to dara, par gaumi var strīdēties, bet, ja tā patīk pašam dekorētājam, lai tā arī būtu!» spriež I. Brunere un piebilst, ka noteikti šī gada nogalē no nama «Ilgas» var gaidīt gaišu pārsteigumu.

Pievieno komentāru

Komentāri 10

Anita

Psec !!! Apskatīja pa visu plašo novadu 14 objektus!!! Nu beidziet taču māžoties!!

pirms gada, 2020.01.22 21:12

Haris

Izskatās, ka vienam otram trešam domē darīt nav ko ..:( :( :(

pirms gada, 2020.01.22 21:13

to Anitai

Noteikti apskatīja tos objektus, kurus pieteica īpašnieki. Par ko cepties ?
To, ka uzņēmumi un iestādes vairs vispār neliekas ne zinis par tādiem "niekiem", kā izrotāšana, tas gan ir fakts. Neko nevienam nevajag.

pirms gada, 2020.01.23 08:16

Maigonis

Tas, ka neliekas ne zinis par rotājumiem, vēl ir štrunts. Neliekas ne zinis arī par nobrukušām ieejas kāpnēm, noplukušām māju fasādēm un mēlsu čupu durvju priekšā. Par to vajadzētu uztraukties.

pirms gada, 2020.01.23 20:49

Re kā

Būtu balvā ekskursija uz Iecavu, tad būtu piedalījšies.

pirms gada, 2020.01.23 09:15

Rota

Šogad tiešām bija mazāk apskates objektu, tas ir fakts. Taču nevajag teikt, ka nevienam neko nevajag. Ja jau bija vismaz 14 objekti, ko apskatīt, tas nozīmē, ka kādam vēl kaut ko vajag. Ne jau visi īpašnieki piesaka savus izrotātos īpašumus, bet ir iespēja tos pieteikt citiem (kaimiņiem, draugiem utt.), protams ar īpašnieku piekrišanu. Tad nu cien. Anitai iespēja nākošajā gadā pieteikt pa visu plašo novadu vairākus apskates objektus un pieteikt konkursam.

pirms gada, 2020.01.23 09:37

?

Cienījamā Rota (vai Bauskas pašvaldības sabiedrisko attiecību nodaļa) lūdzu atvieglojiet pieteikšanu. Vai tad nevar vienkārši piezvanīt un pasacīt, ka man patīk kaimiņu Kārļa krāsaini izdekorētā sēta? Varbūt šajā gadsimtā pietiek ar e-pasta atsūtīšanu vai arī vienkārši whatsapa piesūtīt ar visu bildi?

pirms gada, 2020.01.23 15:00

!

Bet ja nu kaimiņu Kārlis negrib, ka pie viņa brauc un vērtē? Tā var tiesu darbos iedzīvoties

pirms gada, 2020.01.24 13:52

Solveiga Gruzniņa-Zauerhagena

Novēlu Jums veiksmīgu Jauno ???? ???? ???? 2020.gadiņu!!!

pirms gada, 2020.01.23 20:57

poseidons

Vaļera, kur Auziņa laivas, ***!!!!!!!!???????????????????

pirms gada, 2020.01.23 23:27

Vietējās ziņas