Nākamsvētdien norisināsies tradicionālais Bauskas rudens velobrauciens

Nākamsvētdien, 20. septembrī, notiks tradicionālās «Bauskas velorudens» sacensības. Kā parasti – bez maksas, līdz Mežotnei un atpakaļ, ar balvām un pārsteigumiem.

20 kilometru garo «Rudens velobraucienu» rīko Kaspars Brazovskis kopā ar biedrību «Dzīvotprieks Bauskas novada pierobežā». Sacensību formāts ir ierasts, un dalībnieki, kas piedalījušies gadu no gada, to zina, bet pārējiem var pastāstīt. Pieteikties sacensībām varēs no 15. līdz 18. septembrim interneta vietnē cyclingforall.lv.

Dalība velobraucienā ir bez maksas. Godalgas sacensību noslēgumā piešķirs dažādās vecuma grupās. Būs arī konkursi. Radošākais konkurss atkal no kafejnīcas «Taverna» – šoreiz balvas iegūs interesantāko ķiveru īpašnieki. Kā visus gadus, pasākumu atbalstīs Mežotnes pils – arī tur būs konkurss ar dāvanu kartēm balvās.

Pēc riteņbrauciena sanākušos priecēs mūziķis Kārlis Kazāks, bet pēc apbalvošanas  būs loterija starp visiem brauciena dalībniekiem, tāpēc rīkotāji aicina nesteigties pamest Bausku tūlīt pēc brauciena beigām, lai arī kādu vietu iegūtu sacensībās. Šoreiz galvenā balva ir 500 eiro velosipēda iegādei veikalā «Veloprofs».

Pats galvenais – visi ir aicināti ierasties ar velosipēdiem un kopējā izbraucienā aktīvi baudīt rudenīgos skatus no Mežotnes pagasta laukiem un Bauskas pilsētas.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas