Nams Bauskā, Rīgas ielā 5, nav valsts īpašums 2

Lai gan Bauskā Rīgas ielas 5. nama numura plāksne vēsta, ka šis nams ir valsts īpašums, tas tomēr neatbilst patiesībai.

Tā kā vairāki baušķenieki «Bauskas Dzīvei» bija pauduši ierosinājumu, ka minētajā adresē esošā māja valstij būtu jāsaved kārtībā un tajā varētu iekārtoties kādas valsts institūcijas, laikraksts sāka interesēties par ēkas Rīgas ielā 5 piederību un izmantošanas iespējām. Tādējādi atklājās, ka šis nav valsts īpašums.

Juta Balode, valsts akciju sabiedrības «Valsts nekustamie īpašumi» (VNĪ) nekustamo īpašumu izvērtēšanas daļas vadītāja, skaidro: «Nekustamais īpašums Bauskā, Rīgas ielā 5, savulaik ir bijis VNĪ pārvaldīšanā, taču atbilstoši VNĪ stratēģijai, tā kā tas valsts funkciju nodrošināšanai nebija radis pielietojumu, 2004. gadā ticis atsavināts. Pircējs, īpašnieks –  sabiedrība «OTTO». Kas ar šo īpašumu noticis pēc tam, VNĪ informācijas nav.»

Pēc lursoft.lv pieejamās informācijas «Bauskas Dzīve» noskaidroja, ka SIA «OTTO» ir reģistrēta Rīgā un tās darbības veids ir sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana. Firmai būtu ieteicams nomainīt adreses plāksnīti, lai informācija, ko tā satur,  nemaldina iedzīvotājus.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Baiskas NĪN

Zinām , ka mums 8 darboņiem regulāri pārskaita algas , par pārējo štrunts.

pirms 5 mēnešiem, 2020.12.01 15:19

Vietējās ziņas