Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nav vienaldzīgi pret paredzamo maģistrāli 3

Iecavas novada iedzīvotāji savākuši vairāk nekā 600 parakstu, apliecinot savus iebildumus pret visiem trim autoceļa Saulkalne-Bauska variantiem.Viņi parakstījuši vēstuli, kurā atbalsta trešo variantu, bet ar korekcijām. Šajā variantā paredzēts, ka maģistrāle atrodas uz austrumiem no Iecavas. Iedzīvotāji vēlas maģistrāles pārbīdi austrumu virzienā, novirzot to pa valsts īpašumā esošām meža zemēm, arī lauksaimniecībai un apbūvei neizdevīgām zemes platībām. Tādējādi atvieglotu zemju atsavināšanu ceļa būvniecībai.  Iecavas novada Domes izpilddirektors Mārtiņš Veinbergs stāsta, ka ceļa būvniecība vēl ir tāla nākotne, ir arī daudz neskaidrību, tomēr svarīgi, lai iedzīvotāji sekotu līdzi, lai nebūtu vienaldzīgi. Viņš piebilda, ka vēstuli ar savu nostāju par ceļu būves variantiem gatavo arī pašvaldība. M. Veinbergs uzsvēra, ka svarīgi vienotu nostāju par apspriežamo projektu paust visiem rajona pagastu iedzīvotājiem, kurus tas var skart.Tā domā arī Codes pašvaldība. Pagasta padomes sēdē 27. decembrī deputāti atbalstīja lēmumu nosūtīt Vides ministrijas Vides pārraudzības valsts birojam savus priekšlikumus. Tajos deputāti līdzīgi kā Iecavas iedzīvotāji pauž atbalstu trešajam maģistrāles variantam. Arī viņi iesaka projektēto maģistrāli pabīdīt divus līdz divarpus kilometrus uz austrumiem. Tad ceļš virzītos pa valsts īpašumā esošiem mežiem, lauksaimniecībai un apbūvei neizdevīgām platībām.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

ceļš

cepuri nost iecavnieku priekšā !karpovičs gan irgatavs iespraust tiltu un ceļu pēc iespējas tuvāk apdzīvotām vietām.

pirms 12 gadiem, 2007.12.29 16:02

labs

labs ir variants No 1,nav garš apvedceļš,mazāk jātērē mūsu nauda, un arī iecavai tiek labums no caurbraucējiem,tā tie aiztrauksies tikai samaitās gaisu.

pirms 12 gadiem, 2007.12.29 14:10

Vietējās ziņas