Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ne visur Bauskas novadā pie mājām izkārti karogi 16

Vairāku stundu reidā 25. martā Bauskas pilsētas kārtībnieks Aldonis Buls un viņa palīgs Aivars Kalniņš apsekoja Bauskas novada teritoriju. Tika pārbaudīts, vai atbilstīgi noteikumiem pie ēkām izvietoti valsts karogi, kuriem komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienā jābūt sēru noformējumā. Apsekots Codes, Mežotnes, Īslīces, Ceraukstes un Gailīšu pagasts, kā arī Bauska. Karogi pārbaudīti pie individuālajām mājās ciematos, kā arī pie daudzdzīvokļu ēkām. Visbēdīgākā aina bijusi Codes pagasta Draudzības ielas rajonā. Mežotnē karogi nebija izkārti pie piecām, Īslīcē pie septiņām daudzdzīvokļu mājām. Gailīšu pagastā konstatēti pārkāpumi pie divām daudzdzīvokļu ēkām.Bauskā fiksēti 66 namīpašumi, kuru saimnieki šajā dienā ignorēja likumu. Visvairāk necieņas izrādītāju mīt Miera ielā, kur 25. marta priekšpusdienā karoga nebija pie 11 ēkām. Biržu ielā karoga nebija pie astoņām, Pilskalna ielā pie sešām mājām. Namu īpašniekiem izteikti mutvārdu brīdinājumi. A. Buls atgādina, ka atbilstīgi likumam karoga kātam jābūt baltā krāsā. Šo nosacījumu iedzīvotāji nereti neievēro.

Pievieno komentāru

Komentāri 16

kamēr pensionāri būs pie teikšanas, nekas arī nemainīsies..tā tas būs- tjipa --viss pa vecam ..ha ha!

pirms 9 gadiem, 2011.03.27 21:24

PENSIONĀRS

Bezjēdzīgi iztērēts laiks un līdzekļi! Ja Lenberga kungs strādā pirmo gadu, tad Buls jau vizmaz 5-6 gadus. Interesanti, cik administratīvos protokolus par šo pārkāpumu viņš sastādījis pa šo laiku? Cik lasām laikrakstos. vienmēr mistiski mutvārdu brīdinājumi namīpašniekiem. Piektdienās daudzās mājās noteikti neviena nebija mājās, dažās mājās vispār neviens nedzīvo. Kam tad tika tie brīdinājumi? Kas ir nama īpašnieks daudzdzīvokļu mājās? Kas šajos gadījumos tika brīdināts? Rodas sajūta, ka novada vadībai un iedzīvotājiem regulāri uz ausīm tiek karināti makaroni par kārtībnieku aktīvo darbošanos. Nākas secināt, ka ar sabiedriskās kārtības nodaļas izveidošanu nekas nav mainījies.

pirms 9 gadiem, 2011.03.27 16:26

fiks

Es izkāršu karogu tajā dienā, kas tiks atzīta kad brīvās latvijas valdības izdzina manu ģimeni un tūkstošiem citas ģimenes verdzībā svešās zemē, lai nopelnītu iztiku, jo šajā zemē kas nav tikuši valsts pārvaldēs, nav tādu iespēju.

pirms 9 gadiem, 2011.03.27 10:19

Veterāns

Galvenais ir karogs,nevari panest,velc pa zemi!Sibīrijas mocekļiem karogs nodibināts,kas dibinās karogu šodienu ekonomiskajiem bēgļiem?Ne aiz laimes cilvēki pamet dzimteni,bet pateicoties valdības rūpēm par savu tautu!

pirms 9 gadiem, 2011.03.27 07:51

Ja es nepildītu savus pienākumus sen būtu atlaista no darba. Iedzīvotāji sen nav apmierināti par drošību Bauskā, bet neviens neko necenšas darīt iedzīvotāju labā. Pat necenšas.
Ja mēs katrs tikai izpildītu sev uzticētos pienākumus, mums visiem klātos labāk. Bet citi var saņemt algu imitējot darbu...............................................

pirms 9 gadiem, 2011.03.26 22:40

juris

Atceros,kad stāvējām uz tilta piketā,mūsu kārtībnieks Buls nenodrošināja kārtību,bet ar ceļa policistu ķēra šoferus!!! Vai tiešām tā tas turpināsies???

pirms 9 gadiem, 2011.03.26 22:14

$$$

Ak! Cik daudz degvielas viņi izlieto šādi vizinoties! Būtu sākuši labāk nodarboties ar kaut ko lietderīgu!!!

pirms 9 gadiem, 2011.03.26 21:14

???

Karogi pirmā vietā! Cilvēku drošība pēdējā! Katru dienu cīnos ar trīm neēdušiem, nomocītiem suņiem. Bērnus baidos izvest uz ielas. Runā, raksti, suņu saimniekiem un kārtības sargam citi likumi! Neizkārts karogs drošību neapdraud! Kas ir svarīgāks?

pirms 9 gadiem, 2011.03.26 21:12

???

Karogi pirmā vietā! Cilvēku drošība pēdējā! Katru dienu cīnos ar trīs neēdušiem, nomocītiem suņiem. Bērnus baidos izvest uz ielas. Runā, raksti, suņu saimniekiem un kārtības sargam citi likumi! Neizkārts karogs drošību neapdraud! Kas ir svarīgāks?

pirms 9 gadiem, 2011.03.26 21:10

zzz

Aldonim,redz karoga katam jabuut baltaa krasa....:):):)):)

pirms 9 gadiem, 2011.03.26 16:03

piiii

Pagastos ceļus savediet kārtībā, vismaz šķembas uzberiet lai nav līdz potītēm pa dubļiem jābrien un tad prasiet karogus izkārt. Tad es tam pagastvecim katru dienu kāršu pa godu karogu.

pirms 9 gadiem, 2011.03.26 14:05

Petuhs

Ha, Ha +1

Tieši tā , pagājušajā gadā kad ledus gāja Memelē, ledus šūpo tiltu sīkie uz tilta Buls ar brigādi pazuda, ja nu *** sanāk!!!

pirms 9 gadiem, 2011.03.26 13:59

Ha, Ha

Kalniņš un Buls .... Vairāk jau nekā neprot, kā skaitīt karogus, bet rūpes par sabiedrisko kārtību ir 0 vērtībā. Ja kaut kas nopietns, bēg kā zaķi krūmos. Tā ka netraucējiet.....
Cerams, ka Lenberga kunga brigāde no 1. aprīļa strādās nesavtīgāk. Interesanti, kādas personālijas šajā komandā?

pirms 9 gadiem, 2011.03.26 13:16

kkk

Bet Lenbergam ar lielo algu pie vienas vietas,viņam labāk labi atpūsties!

pirms 9 gadiem, 2011.03.26 12:53

Vietējās ziņas