Negadījumi uz ceļiem Bauskā un Iecavas novadā 4

Ziemas apstākļos autovadītāji netiek galā ar mašīnu stūrēšanu. Par to liecina Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākās speciālistes Ievas Sietnieces «Bauskas Dzīvei» sniegtā informācija.

Bauskā, Upmalas ielā, šodien, 4. janvārī, plkst. 12.55 automobiļa «VW Golf» šoferis – 1990. gadā dzimis vīrietis – netika galā ar transportlīdzekļa vadīšanu un iebrauca apgaismes stabā, to bojājot.

Iecavas novada Dimzukalnā, šosejas Rīga–Bauska–Lietuvas robeža (Grenctāle) 34,5. km, 4. janvārī plkst. 5.48 braucoša automobiļa «Toyota Avensis» priekšā izskrēja meža dzīvnieks. Ceļu satiksmes negadījumā bojāta mašīna.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

bessī

Nevis autovadītāji netiek galā ar automašīnu stūrēšanu, bet LV ceļu uzturētāji netiek galā ar ceļu uzturēšanu.
3. janvārī ceļa posms no Bauskas uz Iecavu bija vienā ledū. Dispečeres atbilde bija - jā zinām. Patreiz visi atpūšas un nokaisīs ceļu plkst.16. Tas jau nekas, ka kāds ar savu auto tikmēr atpūtās uz klaja lauka, nolidojis no ceļa :(

pirms 2 gadiem, 2019.01.07 16:59

Tieši tā!

3.janvārī arī es braucu pa Upmalas ielu, sāku laicīgi bremzēt, bet uz ledus jau nevar nobremzēt, priekšā mašīna, laiž pa galveno ceļu, a es nevaru apstāties, nu slīd... Palaimējās, ka blakus joslā nebija neviena mašīna, a savādāk es būtu ar pie tiem, kas netika galā ar auto.

pirms 2 gadiem, 2019.01.07 18:49

vaditajs , visas kategorijas

bessitim, nebrauc ja nemaki ,uzturetaji tiek gala labi,ja gribi lai kaa krievu laikos aireodromus ar turbinam kauseja ,tu milit pat bez apenem paliksi,vini kaisis nepartraukti,BET PAR TO BUS JAMAKSA

pirms 2 gadiem, 2019.01.13 16:53

Vietējās ziņas