Neievērojot distanci, Bauskā saduras trīs automašīnas

Bauskā, Salātu un Pīlādžu ielas krustojumā, 6. oktobrī vīrietis vadīja automašīnu «Volvo V70» un nedeva ceļu automobilim «Hyundai Santa Fe», tādējādi notika sadursme. Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Tā nebija vienīgā sadursme trešdien. Bauskā, Uzvaras ielā, 6. oktobrī sieviete, vadot automašīnu «Mercedes Benz», neizvēlējās drošu distanci un uztriecās priekšā braucošam automobilim «Opel Corsa», kas pēc sadursmes inerces rezultātā uztriecās braucošajai automašīnai «Volvo XC60». Ceļu satiksmes negadījumā bojāti visi trīs transportlīdzekļi, kā arī viena persona guva traumas un tika nogādāta ārstniecības iestādē. Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.

Fiksēti arīdzan riteņbraucēji kunga dūšā. Tā 6. oktobrī Bauskas novada Valles pagastā vīrietis vadīja velosipēdu, būdams 0,87 promiļu alkohola reibumā. Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process. Tajā pašā dienā arī Bauskas novada Valles pagastā cits vīrietis stūrēja velosipēdu, būdams 1,42 promiļu alkohola reibumā. Arī par šo pārkāpumu  sākts administratīvā pārkāpuma process.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 6. oktobrī saņemta informācija par 15 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 18 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā deviņi par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Reģistrēti trīs ceļu satiksmes negadījumi, vienā ir cietusi viena persona.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 6. oktobrī saņemta informācija par 105 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 107 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā 65 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā sākti divi kriminālprocesi. Reģistrēti 17 ceļu satiksmes negadījumi, vienā cietusi viena persona.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas