Nekursēs atsevišķi maršrutu Bauska-Pilsrundāle un Pilsrundāles skola-Šķībais krogs-Pilsrundāle autobusu reisi

Samazinoties pasažieru skaitam, no pirmdienas, 25.janvāra, nenoteiktu laiku nekursēs atsevišķi maršrutu Bauska-Pilsrundāle un Pilsrundāles skola-Šķībais krogs-Pilsrundāle autobusu reisi, "Bauskas Dzīvi" informē Lilita Pelčere, valsts SIA "Autotransporta direkcija" sabiedrisko attiecību speciāliste.

Pasažieru pārvadājumus nenodrošinās maršruta Bauska-Pilsrundāle autobuss, kas no Bauskas autoostas darbadienās izbrauc plkst.8, plkst.15.30 un plkst.18.30, kā arī no pieturas Pilsrundāles skola plkst.15, bet no pieturas Pilsrundāle - plkst.17.30.

Tāpat uz nenoteiktu laiku nekursēs maršruta Pilsrundāles skola-Šķībais krogs-Pilsrundāle autobuss, kas no pieturas Pilsrundāles skola darbadienās izbrauc plkst.15.55.

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā. Autotransporta direkcijas uzdevums ir īstenot virkni pasākumu kompleksu, lai Latvijas autopārvadātājiem tiktu nodrošināta likumīga iespēja veikt pārvadājumus Latvijas teritorijā un ārpus tās.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas