Neparaksta piedāvāto darba līgumu 19

Baušķeniece Līga Āboliņa nav parakstījusi dokumentus par pieņemšanu darbā Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Administratīvā biroja lietvedības grupas speciālista amatā, informē pārvaldes priekšnieks Haralds Laidiņš. Viņš paskaidroja, ka 6. janvārī L. Āboliņai piedāvāts tieši tāds darbs, kā norādīts Bauskas rajona Tiesas 28. decembrī noteiktajā spriedumā. Darba vieta L. Āboliņai ierādīta Jelgavā. Darba laiks noteikts no plkst. 8 līdz plkst. 16.30.  Viņas pienākumos būtu nodrošināt lietvedības procesu pārvaldē. «L. Āboliņai piedāvājām darbu tur, kur mums šāds speciālists pašlaik nepieciešams. Tiesas spriedumu mēs neesam pārkāpuši. Ar savu parakstu L. Āboliņa apliecināja, ka ar mūsu piedāvājumu iepazinusies,» skaidro H. Laidiņš. L. Āboliņa «Bauskas Dzīvei» apliecināja, ka viņa atteikusies parakstīt piedāvāto darba līgumu. Tajā esot vairāki neskaidri punkti, par kuriem viņa vēlas konsultēties ar arodbiedrības juristiem. Tāpat nepieņemams esot fakts, ka darba līgums datēts ar pērnā gada 28. decembri.«Ar savu juristu vienojāmies, ka sagaidīsim 11. janvāri, kad būs pieejams pilns sprieduma teksts. Tad izvērtēsim tā atbilstību man piedāvātajam darba līgumam. Es pieļauju, ka man noteiks neattaisnoti kavētas dažas darbdienas. Taču labāk lai ir tā, nekā es parakstītu neprecīzu un līdz galam neskaidru līgumu,» tāda ir L. Āboliņas nostāja.

Pievieno komentāru

Komentāri 19

kakao

ierēc par žults geizeru un "gudrā rakstnieka", tā, kas pāris rindiņas iepriekš te paudās, pareizrakstības kļūdām un domu gājienu. Tā turpini- "polixijā " vai kur citr!

pirms 11 gadiem, 2010.01.11 19:30

Atvainojos Vērotājam, jo rakstīju Kakao un tika Te

Piedod Vērotāj, žults ir kakao bet Tu pa ģelu!

pirms 11 gadiem, 2010.01.11 18:39

TO VĒROTĀJAM

Mīļo, labo colvēk!
No Tevis tā vien šļāc žults, ka neiekaist aknas! Ko tad Tev tie policijas priekšnieki nodarījuši? varbūt esi viens no tiem slaistiem kam neatradās vieta kriminālpolicijā, jo esi slinks, nekompetents un darba laikā jāraksta komentāri nevis jāķer zagļi, slepkavas?
iespējams, ka Bunka spēj "gudri"runāt, iespējams, ka "Līga"māk cīnīties, bet polixijā ir jāstrādā un bieži vien neskaitot arī stundas!!!

pirms 11 gadiem, 2010.01.11 18:38

Vērotājam

Un vēl pie tevis teiktā, ja padotais ir neizdevies maza auguma un čirkainiem matiem, nu vārdu sakot ne visai izdevies vīrietis, tad viņam nekas cits neatliek, kā izdzirdot priekšnieka balsi, skriešus skriet pie priekšnieka, lai būtu viņa redzes lokā, ka tik nepaliek kaut kas nenokontrolējams no viņa puses, ja nu kāds lielāks pielien priekšā priekšnieks šo taču nepamanīs

pirms 11 gadiem, 2010.01.11 09:34

Nu man , diemžēl, gadījās savā pieredzē sastapt tieši tādus cilvēkus, ko mans priekšnieks uzskatīja par sev ļoti uzticamiem, gudriem un ļoti lojāliem darbiniekiem, jo viņš redzēja to "saules "pusi , bet mēs citi- neitrālie- redzējām arī to "ēnas " pusi, kādi tie darbinieki bija, ko darīja, jeb nedarīja un ko runāja, kad pr-ks neredzēja un nedzirdēja. Bet , kā jau es teicu, priekšnieki mīl ar ausīm.

pirms 11 gadiem, 2010.01.10 13:52

vērotājam no kakao

tavā izpratnē lojāls= pielīdējs, iztapoņa. Nu skumji, ka tu tā domā.

pirms 11 gadiem, 2010.01.10 10:24

CP

Ja kāds padomās ka esmu no policijas, nenoliegšu. Pats līdz paliku malā. Ar skepsi vēroju arodbiedrību veidošanos. Vēlāk ar skaudību vēroju kā pa visu Latviju aizrautīgi skrien Markūns, Bunka, Manavickis. Daži nevietā apsmēja Manavicki, kad viņš tapa par līderi arodbiedrībā un juristu organizācijā. Bet puiši smēlās pieredzi. Bunka savā tiesā nolika uz lāpstiņām vadību. Līgas juristā Kudiņā atpazinu Turības pasniedzēju. Nejauši redzēju gaitenī, kā uz tiesas stāvu Līga gāja Manavicka, Bunkas un Kudiņa pavadībā. Katrs no viņiem atsevišķi ir spējīgs "izgriezt rokas" vadībai. Redzot šādu komandu sirdī neviļus iezogas bijība.

pirms 11 gadiem, 2010.01.10 01:16

...

labs darbinieks, a varbūt jālaiž uz ameriku

pirms 11 gadiem, 2010.01.09 20:51

vērotājs

to Kakao un Osim
Ja cilvēks sāka cīņu , tad viņam tā arī jāturpina, nevis jāpiekāpjas, citādi jau vispār nebija jēga sākt.
Tālāk - kas ir lojāli? - priekšnieka draugi , kas īsti pat nestrādā, bet nepārtraukti ap viņu rosās, izdzirdot kaut vienu viņa vārdu , traucas pie viņa, pulcējas apkārt un iztapīgi smejas, veicinot priekšniekā pašapziņu, cik jau nu ļoti viņš ir gudrs un attapīgs, viņi nepārtraukti ir priekšniekam blakus, vienmēr viņa acu priekšā, priekšnieks redz tikai viņus, jo tie ,kas strādā, tiem nav laika dūdot pr-kam apkārt, līdz ar to tie ir kaut kā nav pr-ka redzeslokā.
Darbs ir padarīts, kas to darīja , tas vairs nav tik svarīgi - galvenais, ka pr-ks visu laiku ir redzējis sev blakus savus lojālos darbiniekus un nesaprot,ka ,ja visi būtu tikai "lojāli", tad kas tad strādātu. Jo priekšnieki parasti mīl ar ausīm.
Un cik saprotu, tad kļūdas šeit ir bijušas tieši no priekšnieku puses un viņi negrib tās atzīt un labot. Kas tad rada problēmas kolektīvā- cilvēki , kam ir savs viedoklis, kad kolektīvā neeksistē tikai vienīgi pr-ka viedoklis, lai arī kāds tas būtu.ES atkal negribētu ieiet iestādē, kur visi ir "lojāli", bet nav pie kā vajadzības gadījumā griezties, jo visi ir aizņemti ar lojalitātes izrādīšanu pr-kam. Un tā ir tiešām nelaime, kad pr-ks uzskata, ka viņš ir cilvēcīgāks par visiem cilvēkiem(arī viņa kļūdas padotos skar daudz sāpīgāk, nekā padoto kļūdas skar priekšniekus) un ka ir viena taisnība, un tā ir viņa paša.

pirms 11 gadiem, 2010.01.09 16:31

Kakao

man ir vajadzīgi saprātīgi, godīgi , darba devējam lojāli darbinieki, kas prot pamatot savu viedokli un iespējamo kļūdu gadījumā tās atzīst un labo, nevis kašķa un problēmu radītāji kolektīvā . Visi esam cilvēki, visi kļūdāmies . Vienīgi dažiem ir tikai viena taisnībā un tā ir pašu.
Ar tādiem cilvēkiem ir ļoti, ļoti grūti. Un patiesībā viņi nevienam nepatīk.

pirms 11 gadiem, 2010.01.09 10:09

Neosis

Osis pat 06 piecēlies, lai iekomentētu, kada ta tā līga ir.Izskatās, ka kolēģi no policijas atkkal sarosījusies. Ja tu tā, tiesā, tad mēs tevi publiski noliksim.Kakao, ja tev vajadzīgi padotie, kas dupsi bučo, tad tu tādus vari meklet, bet cik vērts būs tavs uzņēmums, tādi cilveki,kuri priekšnieka dupsi laiza, nekad nekādi lielie darītaji nav bijusi,jo nav laika kad strādat,j,aziņovisu laiku priekšniekam.

pirms 11 gadiem, 2010.01.09 09:44

Zix

Normāls darba devējs gribētu tādu cilvēku, jo viņa šķiet enerģiska un pedantiska - īstais klientu menedžeris vai biroja vadītājs! Tādam cilvēkam vienmēr būs kārtība, tikai šīs īpašības jāpavērš īstajā virzienā

pirms 11 gadiem, 2010.01.09 08:53

Osis

Piekrītu kakao,ļoti problemātisks cilvēks Līgas kundze.Kolēģiem būs ļoti,ļoti grūti.

pirms 11 gadiem, 2010.01.09 06:02

kakao

...nu ļoti specifisks cilvēks tāda Līga, ne es tādu gribētu sev par padoto, ne par kolēģi...
.. ne ar tādu tikties, ierodoties kādā iestādē, kur šī sēž priekšā...Bet tas ir mans tīīri subjektīvs viedoklis.

pirms 11 gadiem, 2010.01.08 21:54

apsveicami

Ja Bauskā būtu vairāk tādu cilvēku kā Līgas kundze, mūsu Bauska nebūtu tik nožēlojama!

pirms 11 gadiem, 2010.01.08 18:32

Arvis

Esmu patīkami pārsteigts. Man jau sāka likties ka policijas vadība "salauzīs" Līgu un piespiedīs pakļauties. Šāda uzstājība ir ļoti noderīga reklāmas biznesā. Ja policijā Līgu nepieņems, uzrunāšu Līgu nākt strādāt manā uzņēmumā.

pirms 11 gadiem, 2010.01.08 17:01

caca

Auziniek atkal TU! Tu kaut ko labu uzraksti arī!???

pirms 11 gadiem, 2010.01.08 16:34

it kā saprotu, bet tai pat laikā nesaprotu šādas nostājas cilvēkus .. Un kas būs tālāk? Kā dzīvosi, Kā strādāsi, Līga Āboliņa? .. tagad visi darba devēji zin, ka esi uz strīdiem tendēts darbinieks... Kam tādi vajadzīgi? Esmu pārliecināta, ka tādi darbinieki nav vajadzīgi nevienam..
Lai Tev veicas Līga!

pirms 11 gadiem, 2010.01.08 16:30

Vietējās ziņas