Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nerod kopsaucēju par atskurbtuves izveidi Bauskā 6

Medicīniskās atskurbtuves izveides iespējas Bauskā bija sarunas temats novada domē 21. augustā. Tajā piedalījās domes priekšsēdētājs Raitis Ābelnieks, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirkņa priekšnieks Ainars Stankevics, Kārtības policijas priekšnieks Renārs Dreijers, pašvaldības Sabiedriskās kārtības nodaļas vadītājs Dzintars Lenbergs un SIA «Bauskas slimnīca» finanšu uzskaites nodaļas vadītāja Sandra Drozdovska, kā arī domes priekšsēdētāja vietnieks Alvis Feldmanis.

Visi sarunas dalībnieki atzina, jautājums ir aktuāls, šādas telpas nepieciešamas, īpaši ziemā. Tika aplūkoti vairāki varianti atskurbtuves iekārtošanai, tostarp Valsts policijas ēkā. Šis variants izrādījās nederīgs, jo policijas piedāvātās telpas neatbilst nepieciešamajām prasībām. Tika secināts, ka šī problēma jārisina kompleksi ar patversmes un krīzes centra izveidi.

R. Dreijers sacīja, citās pašvaldībās visi šie pakalpojumi tiekot nodrošināti līdzās esošās telpās. Par piemērotāko tam sarunas dalībnieki atzina Bauskas slimnīcas atsevišķo ēku Slimnīcas ielā 4. Jāteic, ka dome šo ēku noskatījusi pansionātam «Derpele». Taču daļu telpu te varētu pārprojektēt krīzes centra, patversmes, arī atskurbtuves vajadzībām.

Bauskas novada lietvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Andra Matuļenko piebilst, ka diskusiju dalībnieki nolēmuši sarunas turpināt, iesaistot tajās kaimiņu pašvaldības, jo arī tām šī ir aktuāla problēma.

«Bauskas Dzīve» atsauc atmiņā, ka tieši šāda, amatpersonu līmenī diskusija par atskurbtuves nepieciešamību notika iepriekšējā domes priekšsēdētāja Valda Veipa vadībā 2011. gadā. Arī toreiz saruna beidzās ar nepieciešamību problēmu risināt sadarbībā ar kaimiņu pašvaldībām.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

ups

Rīgas ielā,kur bija zemessardze----------------ideāla vieta!Kā no izi bāra ārā,tā ļurbenē iekšā!Un nodarbotos domes kārtibnieki-pietiek beztolkā vizināties pa pilsētu!

pirms 7 gadiem, 2013.08.22 09:42

Ļoti pareizs ieteikums. Nomaļākā vietā atskurbtuve iederēsies labāk, nekā pašā centrā. Vai arī policijas ēkā meklēt vietu. Vēl Rīgas ielas otrā galā tukša ir bijušā kara komisariāta ēka.

pirms 7 gadiem, 2013.08.22 09:56

hmm

principā to var izvietot Rātslaukuma bijušajā puķu kioskā. Tā teikt, klienti paši sapulcēsies, nebūs tālu jāstiepj!

pirms 7 gadiem, 2013.08.22 11:26

LGP

Ja, vecisiem loti patikami bus tadu kaiminu sabiedriba! Bet kapec tad nevar plencus vest uz bijuso domes eku? Tur musu municipali, vares pieskatit, palasit morali par dzersanas kaitigumu.

pirms 7 gadiem, 2013.08.22 13:45

y

Mums nav ne municipāļu,ne kārtibnieku,tukša vieta-------------0

pirms 7 gadiem, 2013.08.22 20:46

vieta

blakus Slimnīcas ielai 4, pretī viesnīcai, ir maza mājiņa, tur agrāk daudzi gulēja :) tur ar tādiem īstā vieta :)

pirms 7 gadiem, 2013.08.23 22:44

Vietējās ziņas