Nesaskata jēgu dienesta viesnīcas pastāvēšanai Iecavā 8

Topošajā Iecavas pamatskolā dienesta viesnīcas nebūs, kārtējā sēdē lēmuši pašvaldības deputāti.

Bērniem, kas paliks pagarinātajā dienas grupā, būs pieejams launags, bet vēl nav zināms, vai to izsniegs bez maksas vai arī vecākiem pašiem būs jāsedz ēdienreizes tēriņi. Papildus kursēs autobuss pa noteiktu maršrutu, kas nogādās skolēnus uz mācību iestādi un mājām.

«Nesen veicām aptauju, kurā jautājām vecākiem, vai dienesta viesnīca ir nākotnē nepieciešama. Apkopojot rezultātus, atradām 19 «jā». Tomēr bija, kas man radīja šaubas. Viņi piekrīt tikai tad, ja internāta pakalpojumi tiek apmaksāti, paši viņi nebūtu gatavi maksāt. Līdz ar to nesaskatu jēgu dienesta viesnīcai pastāvēt dažu bērnu dēļ,» atzīst Iecavas internātpamatskolas direktore Aija Semjonova.

«Pagaidām maksa par diennakti ir 3,30 eiro, un tie tiek rēķināti uz deviņdesmit vietām. Ja mēs atstājam divdesmit vietas, tad izmaksas diennaktī varētu palielināties līdz pat desmit eiro,» papildina Iecavas novada domes priekšsēdētājs Aivars Mačeks. Netiks aizmirsts par bērniem, kas nāk no trūcīgām vai maznodrošinātām ģimenēm. Viņiem pastiprinātu uzmanību veltīs sociālā dienesta pārstāvji.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

Maru

20 eiro žēl direktorei nu bāc.. tapēc jālikvidē kojas, idiotisks, lēmums, kā jau parasti,

pirms gada, 2019.03.28 17:50

maram

pats saprati, ko raksti, labāk palasi Dostojevska "Idiotu"

pirms gada, 2019.03.29 13:23

Loģiski

Bērniem ir jādzīvo ģimenēs,nevis pa nedēļu jātusē internātā un tur kā teļiem jāizlaižas

pirms gada, 2019.03.30 08:18

Eksiz

Neviens tur neizlaižas, skolotāji ir lieliski. Un SKOLAI nemaz nav jāmāca uzvedības normas lai bērni neizlaistos kā TEĻI tas ir dara vecākiem un ja jūsu bērns ir izlaidies tad tā ir tikai un vienīgi jūsu vaina

pirms gada, 2019.03.30 16:28

Padomā

Kāda izlaišanās kā dēļiem.domā ko raksti. Ir iekšējās kārtības noteikumi,kurus visi palikušie ievēro.nēsi tur gājis/usi nerunā

pirms gada, 2019.03.31 13:01

Jūra

Bērnus vajag audzināt mājās, nevis taisīt tik jaunus un domāt, lai valsts apmaksā vēl internātu...

pirms gada, 2019.03.31 01:48

Vietējās ziņas