Neveiksmīgi izvairās no sadursmes ar dzīvnieku

Neveiksmīgi izvērtās brauciens kādam šoferim pa Neretas–Birzgales ceļu, portālu informē Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ieva Sietniece.

Naktī no 23. uz 24. janvāri, pāris minūtes pēc pusnakts, 1993. gadā dzimis vīrietis brauca Vecumnieku novadā pa ceļu Nereta–Birzgale. Pēkšņi automobiļa BMW-330XD priekšā izskrēja meža dzīvnieks. Lai izvairītos no sadursmes, šoferis automobili iestūrēja grāvī. Negadījumā cietušo nav, bojāts automobilis.

Vecumnieku novadā pa ceļu Kurmene–Valle 23. janvāra pēcpusdienā automobili «Fiat» vadīja 1988. gadā dzimis vīrietis. Uz slidenas brauktuves viņš nespēja mašīnu savaldīt, tā iebrauca grāvī. Negadījumā bojāts automobilis, par cietušajiem policija neziņo.

Vecumnieku novadā, ceļa Bauska–Linde 29. kilometrā, avārija notika 24. janvārī pulksten vienos dienā. Automašīnas «Peugeot» vadītājs, 1955. gadā dzimis vīrietis, no stāvlaukuma braucot atpakaļgaitā, nepārliecinājās par manevra drošību. Viņš izraisīja sadursmi ar automobili «Mercedes Benz», kurš brauca pa galveno ceļu. Ceļu satiksmes negadījumā bojāti automobiļi.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas