No 1. februāra būs izmaiņas autobusa maršrutā Bauska-Brunava-Mežgaļu skola un Bauska-Grenctāles robežpunkts 2

Lai skolēni varētu piedalīties ārpusstundu nodarbībās un pēc tam nokļūt mājās Tunkūnos, no 1.februāra veiktas izmaiņas reģionālo autobusu maršrutā Nr.6374 Bauska-Brunava-Mežgaļu skola un Nr.6504 Bauska-Grenctāles robežpunkts, portālu informēja Autotransporta direkcijas pārstāve Lilita Pelčere.

Viņa atklāja, ka maršruta Bauska-Brunava-Mežgaļu skola reiss, kas Bauskas autoostā tiek uzsākts plkst.17.20, tiks pagarināts - turpmāk autobuss brauks līdz pieturai "Tunkūni". Tādējādi autobuss no pieturas "Tunkūni" katru dienu izbrauks plkst.18.20, nevis kā līdz šim, kad tas no pieturas "Mežgaļu skola" izbrauca plkst.18.15. 

Maršruta Bauska-Grenctāles robežpunkts reiss Bauskas autoostā darbadienās tiks uzsākts plkst.8.40 un izpildīts līdz pieturai "Grenctāles centrs", nevis kā līdz šim, kad tika uzsākts plkst.8 un izpildīts līdz pieturai "Grenctāles robežpunkts". Tādējādi autobuss no pieturas "Grenctāles centrs" darbadienās izbrauks plkst.9.05, nevis kā līdz šim, kad tas no pieturas "Grenctāles robežpunkts" izbrauca plkst.9.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu, atgādinot, ka statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažieri var ziņot mūsu kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Vienaldzība.

Pirmdienās un otrdienās, kad brauc skolēni uz Pamūšu, Saulaini, Bauskas u.c. skolām, cilvēki uz darbu, pie ārsta, agrais rīta autobuss no Grenctāles 7.00 ir pārpildīts, pēdējās pieturās cilvēki nevar iekāpt, mazi bērni iespiesti,veci cilvēki stāv kājās. Nav saprotams, kāpēc autoostas darbinieki tieši pirmdien un otrdien izvēlas mazākus autobusus.

pirms gada, 2020.01.29 16:34

asā

Sūdzies vai nē ,,, kā zaga tā arī zags un reisus noņems ...jo tāda ir autoostas priekšniecība tagad... viņiem neinteresē pasažieri !!!!

pirms gada, 2020.01.30 13:27

Vietējās ziņas