No 1. novembra Vecumnieku pasta nodaļā testēs iespējamās darba laika izmaiņas 2

Izzinot klientu vēlmes un pakalpojumu reālo pieprasījumu, no 1. novembra līdz 31. decembrim tiks testētas iespējamās darba laika izmaiņas Vecumnieku pasta nodaļā. Pārbaudei noslēdzoties, tiks apkopots un izanalizēts nodaļas darba rezultāts tā periodā un pieņemts lēmums par tās turpmāko darbalaiku.

Uzņēmuma «Latvijas pasts» pārstāve Vineta Danielsone paskaidroja, ka ceturtdienās izmēģinājuma periodā nodaļas darba laiks pagarināts par trīs stundām, bet sestdienas noteiktas par brīvdienām, tādējādi nodrošinot sūtījumu ērtu saņemšanu strādājošajiem klientiem.

«Pamatojoties uz testa laikā iegūtajiem rezultātiem, tiks pieņemts lēmums, vai Vecumnieku pasta nodaļas darba laiks šādā veidā jāmaina pastāvīgi,» norādīja V. Danielsone.

Klientu pasta pakalpojumu izmantošanas paradumi Vecumnieku pasta nodaļā Rīgas ielā 28 liecinot, ka darbdienu vakaros nodaļu apmeklē ievērojami vairāk cilvēku nekā sestdienās, kad klientu plūsma un ieņēmumu apjoms samazinās par aptuveni 60% salīdzinājumā ar darbdienām. Tāpēc Vecumnieku pasta nodaļai no 1.novembra līdz 31.decembrim testa režīmā tiek mainīts darba laiks, lai izanalizētu pakalpojumu pieprasījumu un pieejamību, kas ļautu pieņemt lēmumu, vai šādu darbalaiku pēc testa perioda beigām noteikt pastāvīgi.

Testa periodā Vecumnieku pasta nodaļa strādās pirmdienās no plkst.8 līdz 18, otrdienās, trešdienās un piektdienās no plkst.8 līdz 16, savukārt ceturtdienās no plkst.8 līdz 19.


Pievieno komentāru

Komentāri 2

KS

Idioti!
Tie, kas brauc no Rīgas nevarēja paspēt darbadienās, bet gāja sestdienās. Tagad nebūs iespēja saņemt ierakstītas vēstules vispār.

pirms gada, 2019.10.11 21:31

patriots

Ja Galvenā Pasta sīkie un ne tik sīkie puspriekšneķeļi mazāk bāztu kabatās sadārdzinātu remonta darbu falšās cenu aptaujās, tad šāda testēšana nemaz nebūtu vajadzīga.

pirms gada, 2019.10.12 21:08

Vietējās ziņas