No 21. jūnija vienā maršruta Rīga–Bauska reisā tiks iekļautas papildu pieturas

No pirmdienas, 21. jūnija, maršrutā Rīga–Bauska autobuss, kas no Bauskas autoostas katru dienu izbrauc plkst.15.40, apstāsies vairāk pieturās. Tādējādi tiks mainīts tā apstāšanās laiks pieturās un pienākšanas laiks galapunktā – turpmāk autobuss Rīgas starptautiskajā autoostā pienāks plkst.16.55 (līdz šīm pienāca plkst.16.50), portālu informēja Autotransporta direkcijas sabiedrisko attiecību speciāliste Lilita Pelčere.

Viņa skaidro, ka autobuss turpmāk apstāsies arī pieturā Kundziņkrogs, Jaunzemji, Mālnieki, Bērzi, Butkas, Spiģi, Dāliņi, Ceļu meistari, Smēdes, Šautleri, Zorģi, Dārtija, Darbnīcas, Plēpji, Iecavas stacija, Saulgoži, Salmiņi, Dzimtmisa, Bērziņi, Pagrieziens uz Dzērumiem, Brieži, Lipši, Balkas, Gūģi, Stabiņi, Čagas, Odukalns, Ķekava, Vimbas, Pagrieziens uz Pļavniekkalnu, Pagrieziens uz Baložiem.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu, atgādinot, ka statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažieri var ziņot mūsu kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas