No autobusu pieturas Valles pagastā nozog metāla drošības barjeru

No 24. līdz 27. septembrim Bauskas novada Valles pagastā no autobusu pieturas nozagta metāla drošības barjera. Par notikušo sākta resoriskā pārbaude, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 27. septembrī saņemta informācija par 13 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti pieci administratīvo pārkāpumu lēmumi. Reģistrēti divi ceļu satiksmes negadījumi.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 27. septembrī saņemta informācija par 103 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 78 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā 48 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā sākti divi kriminālprocesi un viens administratīvā pārkāpuma process. Reģistrēti 12 ceļu satiksmes negadījumi, vienā ir cietusi viena persona.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas