No automobiļa Viesturu pagastā nozog degvielu

Laika posmā no 12. līdz 13. maijam Rundāles novada Viesturu pagastā no transportlīdzekļa «Volkswagen Caravelle» degvielas tvertnes nozagti 40 litri dīzeļdegvielas. Nodarīts materiālais zaudējums 48 eiro apmērā. Par notikušo sākts kriminālprocess, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 13. maijā saņemta informācija par 16 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti četri administratīvo pārkāpumu lēmumi. Reģistrēti trīs ceļu satiksmes negadījumi.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 13. maijā saņemta informācija par 86 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 65 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā 30 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā sākts viens kriminālprocess un viens administratīvā pārkāpuma process. Reģistrēti desmit ceļu satiksmes negadījumi un viena zādzība no mājokļa.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas