No baseina būvētāja prasīs skaidru atbildi 8

Domes sēdē 22. maijā deputāts Pēteris Gabrilovičs uzdeva klātesošajiem jautājumu par baseina būves gaitu Bauskā. Izpilddirektors Jānis Mičulis paskaidroja, ka pašlaik baseina būvētājiem visi dokumenti jāsaskaņo ar Būvvaldi. Tās vadītāja Inta Vanaga paskaidroja, ka gaida no uzņēmēja Raivo Tarvāna projektu, lai varētu to saskaņot. Līdz 22. maija pēcpusdienai Būvvaldē tas vēl nav bijis iesniegts. Deputāts Uldis Kolužs pauda nožēlu, ka baseina būvdarbi nerit uz priekšu: «Žēl, ka tik lieliska ideja neīstenojas. Ja viņam ir kādi objektīvi iemesli, varēja taču ierasties Domē, kopīgi spriestu par risinājumiem.» Deputāts P. Gabrilovičs pauda neapmierinātību ar Domes administrācijas neuzņēmību: «Ja viņš nenāk un nerunā, tad mums ir jāsauc un jāprasa. Ja mēs gribam Bauskā baseinu, tad mums ir jāizrāda lielāka interese par šī projekta attīstību.» Noklausījusies deputātu un administrācijas darbinieku viedokli, Domes priekšsēdētāja Ārija Gaile ieteica uzņēmēju R. Tarvānu uzaicināt jaunnedēļ ierasties Domē un pastāstīt par darbu norisi: «Lai atnāk un beidzot skaidri un gaiši pasaka - jā vai nē.» Viņa arī izteica ierosinājumu iekļaut šo jautājumu jūnija Vides un attīstības komitejas sēdes darba kārtībā.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

Aija

Lai no uzņēmēja kaut ko pieprasītu vispirms tam būtu kaut kas jādod pretīm. "Bauskas dzīve" gan varētu to noskaidrot cik pilsēta ir ieguldījusi šajā projektā, cik ir palīdzējusi. Nevar prasīt tikai no uzņēmēja. Palīdziet, piedalieties, atbalstiet.

pirms 12 gadiem, 2008.05.26 10:24

...

Sajos laikos celt baseinu ir utopija. Malacis Tarvan, citadi butu izputinajis visus Strikerus. A tagad partikas cenas pieaug visa pasaule un vares nu Strikeri visas zemes izsalkusas mutes piebarot.

pirms 12 gadiem, 2008.05.23 18:09

Tante Mirdza

Šķiet Bauskā tomēr ir svarīgākas lietas. Mani personīgi maz iteresē šis jautājums. Ne vienam nekad neko nepārmetīšu, ja tas baseins ekonomiskās krīzes apstākļos paliks neuzcelts. Padomājiet paši, kur ņemt energoresursus ūdens un telpu apsildei, kas par to maksās. Vasarā lai ļaudis izpeldas pēc sirds patikas, ziemās lai slido vai brauc ar slēpēm.

pirms 12 gadiem, 2008.05.23 16:44

Nāc nu vēl pie Domes ar labu ideju. Pēc tam Tev pieprasīs un pietiesās lai izdari.

pirms 12 gadiem, 2008.05.23 16:24

kindzulis

Šī ir foršākā anekdote, ko pēdējā laikā ir nācies dzirdēt..
Tiešām smieklīgi

pirms 12 gadiem, 2008.05.23 15:44

peldētājs

Tād šaraškina kantoris, tā Bauska ir. Cik gadus jau ceļās baseins Bauskā, un nevar uzcelt. Nu baigo gadsimta celtni atraduši. Gadi iet, bet peldēt tik tiešām gribās.

pirms 12 gadiem, 2008.05.23 15:25

Vietējās ziņas