Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

No Bauskas konkursā «Energoefektīvākā ēka Latvijā 2015» saņemts viens pieteikums 2

Konkursā «Energoefektīvākā ēka Latvijā 2015» saņemti 25 pieteikumi, no kuriem viens pieteikums saņemts no Bauskas, portālu informēja Ekonomikas ministrijā (EM).

Lielākā daļa projektu pieteikumu (18) pretendē uz uzvaru nominācijā "Energoefektīvākā daudzdzīvokļu ēka Latvijā 2015", ziņo aģentūra LETA.  Tajā nominētas trīs ēkas Ādažos (Pirmā iela 30, Pirmā iela 40, Pirmā iela 28), piecas ēkas Jelgavā (Dobeles iela 8, Dobeles iela 12, Kalnciema ceļš 101, Lāčplēša iela 19a un Raiņa iela 9), ēka Dundagas ielā 10, Talsos, trīs ēkas Liepājā (Dzērves iela 17, Alejas iela 24 un Ventas iela 2), trīs ēkas Valmierā (Annas iela 4, Annas iela 8 un Kauguru iela 1), kā arī trīs ēkas Ventspilī (Jūras iela 3, Sarkanmuižas dambis 13 un Lielais prospekts 39).

Kategorijā "Energoefektīvākā daudzdzīvokļu ēka Latvijā 2015. Jaunbūve" iesniegti divi pieteikumi - Grostonas iela 17 un Tālivalža iela 21a, Rīgā.

Kategorijā "Energoefektīvākā sabiedriskā ēka Latvijā 2015" iesniegts viens pieteikums - AS "Latvijas Gāze" ēka Upmalas ielā 6, Bauskā.

Kategorijā "Energoefektīvākā industriālā ēka 2015" iesniegti četri pieteikumi - AS "Valmieras stikla šķiedra" ēka Cempu ielā 13, Valmierā, SIA "Baltic Scientific Instruments" Ganību dambī 26, Rīgā, SIA "Kronus" Dauguļu ielā 19, Ulbrokā, un SIA "Gammaplasts" Kandavas ielā 14b, Rīgā.

Konkurss "Energoefektīvākā ēka Latvijā 2015" tika izsludināts šā gada martā, un pieteikumus konkursam piecās kategorijās varēja iesniegt līdz šā gada 15.maijam. Patlaban konkursa komisija uzsākusi pieteikumu vērtēšanu un apsekošanu to atrašanās vietās. Plānots, ka konkursa komisija darbu beigs jūnija vidū. Noslēguma pasākums un konkursa laureātu paziņošana plānota 2015.gada 18.jūnijā.

Konkursu organizē EM sadarbībā ar žurnālu "Būvinženieris" un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju.

Konkursa nolikums tika sagatavots sadarbībā ar informatīvās kampaņas "Dzīvo siltāk" sadarbības partneriem Latvijas Būvinženieru savienību, Latvijas Namu pārvaldītāju un apsaimniekotāju asociāciju, Latvijas Inženierkonsultantu asociāciju, Latvijas Būvnieku asociāciju, Tehnisko ekspertu asociāciju, Latvijas Logu un durvju ražotāju asociāciju, Rīgas Tehnisko universitāti, Būvmateriālu ražotāju asociāciju, Latvijas Ilgtspējīgas būvniecības padomi un Latvijas Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas inženieru savienību.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Novērotājs

Gadu atpakaļ fasādes apdare bija renovētajai fasādei bagātīgi saplaisājusi. Cerams, ka tagad vismaz ar hermētiķi tās ir aizpildītas ....

pirms 4 gadiem, 2015.05.25 09:41

Novērotājs

Gadu atpakaļ fasādes apdare bija renovētajai fasādei bagātīgi saplaisājusi. Cerams, ka tagad vismaz ar hermētiķi tās ir aizpildītas ....

pirms 4 gadiem, 2015.05.25 09:41

Vietējās ziņas